Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 54

Wątek: Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio | TEST

Domyślnie

Mam bardzo mieszane uczucia w stosunku do tego modelu. Z jednej strony chciałbym napisać, że jest po prostu wspaniała i na tym zakończyć swoją wypowiedź, ale z drugiej nie mogę zapomnieć o poprzednich modelach firmy, które wizualnie także wzbudzały zachwyt, a później już nie było tak dobrze. Nie rozumiem przytyków niektórych osób odnośnie Passatów itd, Alfa choć niezaprzeczalnie intrygująca nie każdemu musi się podobać, poza tym wystarczy spojrzeć na używane Passaty B5 i Alfy 156, większość tych drugich jest w stanie agonalnym, albo już na złomie, a poczciwe TDIki dymią, postukują, ale nadal jeżdżą. Jestem bardzo ciekawy jak będzie wyglądała sprzedaż i szczerze życzę Alfie jak najlepiej, bo marka z takimi tradycjami nie powinna zniknąć z rynku, a i na drogach przyda się więcej kolorytu.

Moderator Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Ktoś, kto kupił i jeździ golfem, raczej nigdy tego nie pojmie.
    Ja jezdze golfem? Serio jestes az tak ograniczony?

Cytat Zamieszczone przez Myszkin Zobacz posta
    Na szczęście dla takich jak ty są jeszcze takie samochody jak A4/A6/Passat, które wyglądają jak poprzednia generacja A4/A6/Passat, która z kolei wygląda jak poprzednia generacja A4/A6/Passat...itd aż do usrania.
    Przybij sobie piatke z agentem.

Jestem sceptyczny do tego calego zauroczenia, poczekam na ubozsze wersje i mozliwosc jazdy testowej, 'pomacam' i moze sie przekonam. Jak na razie, pozostane po ciemnej stronie mocy.
    WATCH THIS SPACE| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez daboo Zobacz posta
    Mozliwosc jazdy testowej, 'pomacam' i moze sie przekonam.
    Otóż to, możliwość jazdy testowej jest więc polecam w wolnej chwili podskoczyć do dowolnego salonu Alfy i się przejechać. A nóż widelec się spodoba .

Ja się wybieram na jazdę benzyną 2.0, latem jeździłem dieslem.

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

Szybkie pytanie: czy jest szansa, by zdjęcia z tego testu pojawiły się w tapetowej rozdzielczości? Byłbym ucieszony
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Nawet Clarksson jest zajarany tym autem. Polecam The Grand Tour nr 10
    Mind Full of Colors.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    MX-5 1.6 NB, Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez sinus Zobacz posta
    Szybkie pytanie: czy jest szansa, by zdjęcia z tego testu pojawiły się w tapetowej rozdzielczości? Byłbym ucieszony
    Postaramy się przygotować do końca stycznia! Zapraszamy do wrzucania linków do ulubionych zdjęć - z nich złożymy set tapet.

Auto
    VW GOLF VI 1.4 TSI 122 DSG Highline

Domyślnie

Ja jeżdzę Golfem i Giulia baaardzo mi się podoba Tak samo jak Golf Tak samo jak Sportage, Megane GT, 3008, XC90...

Oh wait, jestem VAGowcem, powinienem gardzić autami francuskimi, włoskimi, koreański i szwedzkimi...

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    Postaramy się przygotować do końca stycznia! Zapraszamy do wrzucania linków do ulubionych zdjęć - z nich złożymy set tapet.
    Świetnie! Jeśli chodzi o ulubione zdjęcia, to najchętniej wszystkie .
    Wieczorem postaram się podrzucić linki do moich propozycji.

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Auto
    Volvo

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Rules Zobacz posta
    [...]wystarczy spojrzeć na używane Passaty B5 i Alfy 156, większość tych drugich jest w stanie agonalnym, albo już na złomie, a poczciwe TDIki dymią, postukują, ale nadal jeżdżą.

Tym niemniej sytuacja wygląda już inaczej kiedy spojrzymy na AR 159 i VW Passat B6..

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    Super, dzięki! Tutaj pięć moich propozycji, ale wszystkie zdjęcia trzymają poziom, więc nie obrażę się za inne

FOTO1
    FOTO2
    FOTO3
    FOTO4
    FOTO5
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Uprawnienia umieszczania postów