Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: 2018 Toyota Camry | NEWS

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    MX-5 1.6 NB, Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie 2018 Toyota Camry | NEWS

Just another random guy driving random cars around random places.

Auto
    Peugeot 308 SW 1.6 blueHDI 120 KM Allure+ '16 & Yamaha X-Max 300 '17

Domyślnie

Rosjanie mają model Camry i faktycznie w porównaniu z Avensis wypada o wiele ciekawiej.
    Kwestię tego, że wsadzają tam porządne silniki pominę

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

U nas było by chyba konkurencją/tańszą alternatywą dla Lexusa IS/GS. Niemniej jednak Camry byłoby ciekawym ożywieniem smutnej oferty Toyoty na naszym rynku.

Awatar NovemberYankee
    Auto
    Passat 1.8 TSI / Soul 1.6 GDI

Domyślnie

Narysowany odważnie i dynamicznie, ale z nawiązaniami do starego Camry - nigdy nie byłem wielkim fanem Toyoty, ale auto robi bardzo fajne wrażenie, mnie przeszkadzają tylko trochę proporcje z boku, coś mi się tam nie do końca zgadza. Mimo wszystko dizajnersko in plus, pytanie jak z jazdą i wnętrzem.

Auto
    BMW F20 118i '12

Domyślnie

Stylistycznie zgadzam się, że Camry jest dużo ciekawszy od Avensisa (i obecny model i poprzednie), ale generalnie moim zdaniem nie ma co żałować braku Camry w europejskiej ofercie.

W ubiegłym roku przejechałem ok. 3000 km wypożyczoną Camry (podstawową wersją 2.5) i w kwestii prowadzenia, pozycji za kierownicą i wykończenia wnętrza na prawdę jest to co najwyżej średnie auto. Przy 30 tys. km na liczniku auto wyglądało bardziej na 100 tys. (tapicerka, kierownica, itp.), choć pewnie musiało trafić na "trudnych" pasażerów przede mną . Najlepsze wrażenie z całości zrobił na mnie chyba silnik i skrzynia biegów, które dobrze do siebie pasują i do spokojnej jazdy sprawdzają się bardzo dobrze (do tego auto jest dość oszczędne - mi wyszło niecałe 7,1 l/100km z całości - głównie trasa i prędkości w okolicach 100 km/h). Niedługo po Camry jeździłem Outlanderem i moim zdaniem jego wnętrze jest w kwestii wykończenia i materiałów o klasę lepsze. Biorąc pod uwagę, że u nas Camry pewnie kosztowałaby podobnie do Passata czy Superba, to jednak moim zdaniem miałaby bardzo trudno na rynku (choć wersja Hybrid pewnie na taksówkach by się dobrze sprawdziła).

Awatar Grey
    Auto
    Zoom-Zoom 3 1.6 MZR Active

Domyślnie

Beznadziejnie wyglada, przednie lampy jak w Accordzie 6 lat temu, a juz myslalem ze w Toyocie wyszli na prosta po cehaerze.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Uprawnienia umieszczania postów