Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 101

Wątek: Ford Tourneo Courier 1.5 TDCI 95 KM Titanium

Domyślnie

A jak dla mnie auto całkiem OK - pakowne i wydaje się tani w utrzymaniu. Chociaż cenowo pewnie mniej korzystnie niż Aygo.
    Driv3er, mam pytanie z innej beczki - jeśli żona ma jeździć - czy brałeś pod uwagę B-maxa? Wydaje się nieco mniejszy ale bardziej cywilizowany (mniej dostawczy a bardziej osobowy). Czy duża była różnica w cenie?

Jako codzienny użytkownik Fiesty - mam pytanie o te fatalne głośniki. Czy ma ktoś porównanie? (Courier - inne modele). Ja na swoje nie narzekam - w dodatku o hamulcach też nic złego nie powiem (aż taka różnica pomiędzy Fiestą a Courierem?).

A autka gratuluję - oby sprawdził się w roli codziennego muła

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

B-max jest mniej pakowny. Żona jeździ LC, tym raczej nie będzie jeździła.
    Courier kosztował 58 tysięcy brutto.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Kiedyś dorośniesz, zrozumiesz, że czasami wybór trzeba dostosować do potrzeb. A że to auto firmowe to jest potrzeba diesla.
    Także owszem, z moją głową wszystko ok, Twoja nadal na poziomie 6-ścio latka zaślepionego stereotypami.
    Nie spinaj się, żartowałem sobie. Nie moja kasa, więc co mnie to obchodzi. Kupiłeś żeby odliczać vat od paliwa, ale od benzyny też można (sam nieraz tankuję na fakturę), więc w sumie nie wiem czemu taki wybór, ale jak nie chcesz zdradzić to ok, Twoja sprawa.
    Za ta cenę co napisałeś to naprawdę fajne auto, tylko niepomalowany dość biednie wygląda z zewnątrz.

Zarzucanie mi w Twoim przypadku, że jestem zaślepiony stereotypami jest cokolwiek nie na miejscu, byłeś największym przeciwnikiem klekotów na forum i zwolennikiem benzyny, a teraz raptem stałeś się fanem diesli (rozumiem, nie wypada krytykować czegoś, co się samemu kupiło), trochę to śmieszne.

Może i kiedyś dorosnę i zmądrzeję i kupię golfa tdi, jak każdy
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Agent diesel jest ściśle powiązany z moją firmą w Czechach. I z tego powodu nie benzyna.

Miałem do wyboru biały albo taki złotawy metalic - padło na biel z uwagi na plany oklejenia w barwy firmowe.

PS jest kilka bezpieczniejszych sposobów na VAT od paliwa niż busik.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar Pink
    Auto
    Obecnie brak, testuję carsharing

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Za ta cenę co napisałeś to naprawdę fajne auto, tylko niepomalowany dość biednie wygląda z zewnątrz.
    Nie rozumiem, czemu niektórzy dowcipnisie uparcie powtarzają ten suchar, że białe auto = niepomalowane auto. Jak już chcieć koniecznie silić się na takie wyszukane żarty to chyba powinny dotyczyć raczej srebrnych samochodów, wszak najbliżej im do barwy niepomalowanej blachy...

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Suchar sucharem, a tu już 900 km zrobione, pierwsze tankowanie dało wynik z dystrybutora 5,8 l / 100 km.
    W piątek jadę do Czech, wracam przez Kraków, gdzie na 15 jestem umówiony u niejakiego Heko na podniesienie mocy z 95 KM na okolice 130-140 KM. Będzie bez szaleństw, bezpieczna mapa ale wyżej niż ta z Focusa (120 KM).

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Gwarancja out.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

No nie wiem czy podniesienie mocy o około 40% względem serii można nazwać bezpiecznym..... Chociaż w sumie jeżeli to auto na rok dwa....

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Joker seria jest 95 KM ale to fabrycznie ograniczony silnik z Focusa gdzie jest 120 KM. Wiec przyjmij, ze seria to 120.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Domyślnie

Nie różnią się osprzętem jak dawniej w wersjach 90 i 115 ? Pytam bo sam nie jestem pewien.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Uprawnienia umieszczania postów