Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 83

Wątek: Hothatch do jazdy na co dzień.

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

A no właśnie, jak mówi maxior i mówiłem to też chyba w tym temacie - nie ta wielkość wozu oraz do silnika THP nie jestem przekonany. Fajne auto do polatania, niekoniecznie posiadania. :P
    Start Engine.pl - Motoryzacyjny styl życia

Domyślnie

witam. podepnę się.
    stoję przed takim samym dylematem natomiast dla mnie głównym czynnikiem skłaniającym do samochodu jest 5 drzwi
    dlatego póki co stoje murem sa focusem mk2 st.

powiedzcie mi czy egzemplarze po lifcie do 35 tys w necie są godne uwagi czy to kible?
    nie miałem nigdy do czynienia z tym autem.
    chętnie spojrzę na inne w 5 drzwiach jeżeli takie są dlatego jeżeli macie jakiś pomysł słucham

z racji tego, że o ubezpieczenie się nie martwię bo mam ogromne zniżki, z uwagi na spalanie oczywiście planuje zagazować
    to powiedzcie mi tylko jak z usterkami, naprawami i ich kosztami?
    co się najczęściej psuje w tych fordach?

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Minęło trochę czasu i odgrzewam temat. Megane poszło dalej, a ja zwiększam trochę budżet na kolejny samochód, tak do przedziału 40-45 tysięcy złotych - to dwie główne zmiany w stosunku do tego o czym pisałem kilka miesięcy temu. Co do samochodów pewne przemyślenia prowadzą mnie do takich oto wniosków:

- Renault Megane GT 3d (trzecia generacja) - najbardziej optymalna opcja, niestety godny uwagi egzemplarz ciężko jest znaleźć;

- Renault Megane R.S. (trzecia generacja) - wciąż chyba zbyt mały budżet na godny egzemplarz;

- Audi S3 (druga generacja) - orientujecie się jak z kosztami utrzymania tego wozu? Bo to, że znaleźć coś fajnego z dobrym wyposażeniem jest ciężko to wiem ( :P ).;

- Ford Focus ST (raczej pierwsza generacja) - w zasadzie odrzucam ten wóz, ale ilekroć pomyślę o kupnie to gdzieś ten samochód z tyłu głowy cały czas siedzi. x)

Co myślicie?

Awatar Rules

Domyślnie

Może A3 3,2? dźwięk silnika i osiągi bardziej niż zadowalające.

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

A3 3.2 nie są przypadkiem wszystkie ciągnięte ze stanów?

Awatar Rules

Domyślnie

Nie, znajomy ma szwajcara z ich salonu. Jestem pod dużym wrażeniem po przejażdżce. Silnik kręci b.wysoko, dsg na to pozwala, a prowadzi się prawie jak gokart.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Mój sąsiad ma A3 3.2 z salonu PL Chyba ten sam motor był w golfie r32

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Dla mnie za duży motor. Jeżeli obracamy się w temacie Audi to już bym wolał wspomniane S3.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Audi A3 3.2 to świetna maszyna, ale droga w utrzymaniu. To klasyczna VR6-ka, która z dobrym wydechem czyni muzyczne cuda. Pali dużo, nie jest przesadnie awaryjna, ale też przy większym serwisie trzeba sporo "rozbierać" (głównie przez wymiary silnika).

S3 z 2.0 TFSI to całkiem sensowny wybór. Zaraz zapewne zleci się tutaj grupa osób, które zaczną wypominać problemy olejowe - tutaj jednak wiele zależy od serii. Starsze modele (do 2009) bazowały na 200-konnym TFSI/TSI, które jest dość pancerną jednostką, dodatkowo podatną na modyfikacje. Problemem jest znalezienie zadbanego i solidnie serwisowanego auta, w którym nie oszczędzano na częściach.

Megane RS bym odrzucił, GT czasem się pojawiają (i to z polskich salonów), więc może skupiłbym się na tym aucie.
    #drivetastefully

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Megane RS bym odrzucił
    Dlaczego? Ze względu na możliwość znalezienia nietłuczonego i rzetelnie serwisowanego egzemplarza czy chodzi o coś innego? Dzięki za opinię.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów