Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Na trasy, do 15k zł.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Ten opis jest o wiele lepszy niż te bajki handlarzy.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar maxior
    Auto
    2x Range Rover Classic V8 + jakies zwykle

Domyślnie

Zadziwia mnie chlosta za napisanie prawdy i za wystawienie dobrego auta troche drozej od sredniej rynkowej.
    Przeciez Setha Skoda czy Driv3ra Swift tez byly lakierowane , niejednokrotnie.
    Czy to je przekresla? Nie sadze
    Auto sie sprzeda, predzej czy pozniej, ale predzej w DE. Jak kazde moje poprzednie, bez stresu i w milej atmosferze

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Nie wiem jakim trzeba być maniakiem by tyle kasy wyłożyć na passerati. Za 15 tyś można mieć tysiąc lepszych, młodszych konstrukcyjnie aut, bijących na głowę takiego vaga pod każdym względem. Bez przytyków, ot po prostu zastanawia mnie mentalność ludzi, a może fenomen niemieckich aut. To jest prawdziwe premium, magia znaczka.

Co do tematu - polecam też Focusa, ale broń Boże z klekotem pod maską, to padaki straszne. Jak już to np. 1.8 benzynka 125 KM, która znosi nawet LPG, o ile jest to dobrej klasy instalacja.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (BSE 01GP)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Awatar maxior
    Auto

Domyślnie

Za 15 tyś można mieć tysiąc lepszych, młodszych konstrukcyjnie aut, bijących na głowę takiego vaga pod każdym względem.
    Tez jestem tego zdania, ale takie Audi w tej konfiguracji sa wystawiane w okolicach 3500€ i wiecej na niemieckich portalach. Nie rozumiem tez za co ten hejt skoro nawet sprzedawcy marzen z Radomia Maja powystawiane podobne "szwajcary" w takich samych cenach. A z przebiegiem jak moj na allegro nie ma i pewnie nie bedzie zadnego.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

To nie jest hejt na Twoja osobę. Autor tematu szuka auta za 15 tyś. Ja sądzę, że znajdzie tysiąc lepszych propozycji niż audi/vw b5 z 99 roku. Nie mówię absolutnie o stanie Twojego auta, bo nie widziałem jego przecież. Chodzi mi o relacje ceny do rocznika i do tego co dana marka/model sobą reprezentuje. Nawiasem mówiąc niedawno kolega kupił passerati b5 oczywiście w tedeiku z 99 r. za 3,5 tyś zł. Wg mnie to jest normalna cena za takie auto.
    Z w miarę nowożytnych aut to jeszcze Opel Astra H będzie świetnym wyborem, dużo silników do wyboru i też niektóre z nich dobrze dogadują się z gazem.
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Są:
    Piaggio MP-3 400 (BSE 01GP)
    Renault Scenic II phII 2.0 136 KM + LPG (N0 NSENS)

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Ale jaka chłosta? po prostu jak szukam auta i przeglądam ogłoszenia, to oczekuję konkretnych informacji o aucie, zamiast kwiecistych opisów, wtrącania do tekstu psychopatów i bajkopisarzy można zapewnić, że nie ma problemu ze sprawdzeniem auta w serwisie i weryfikacją dokumentacji eksploatacyjnej i tyle.

Awatar maxior
    Auto

Domyślnie

dzony moze i masz racje, z dziewczyna bylem poklocony
    poprawie ten opis

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Rób jak chcesz, ja się na handlu nie znam, po prostu dla takiego laika w tej kwestii jak ja, niezbyt to zachęcające ale skoro sprzedajesz te auta, to najwidoczniej oferowany produkt się broni.

Awatar maxior
    Auto

Domyślnie

Tak auto sie broni i to bardzo , z reszta w tekscie jest zawarta garsc najpotrzebniejszych informacji na temat tego samochodu. Wycinajac wspomniane przez Ciebie fragmenty pozostaje nam bardzo merytoryczny opis.
    Z w miarę nowożytnych aut to jeszcze Opel Astra H będzie świetnym wyborem
    Podstawowe fotele w Astrze sa tak niewygodne , ze dla mnie skreslaja to badz co badz solidne Auto.
    Pierwsze co bym zrobil to wsadzil te pol kubelki z dopasionych wersji .

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów