Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 11 z 16 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 152

Wątek: VIII (?) zlot autoGALERII 2017

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Tak się tylko zastanawiam - skoro jest tylu chętnych na zlot, a redakcja ma pełne ręce roboty, to nie możecie zakasać rękawów i wziąć organizacji na swoje barki? Bo na razie wszyscy tylko piszą "kiedy" i gorączkują się, że nie ma konkretów.

Macie tyle motywacji, ale tylko czekacie, aż wszystko będzie gotowe. Może warto wesprzeć kierowników i zaoferować pomoc? Jeden znajdzie dobre miejsce (mieszkaniec Łodzi może wiedzieć, gdzie można się komfortowo spotkać w większym gronie), drugi ogarnie jakieś pomysły na konkursy, trzeci zaufany odpali michę na zrzutki na nagrody, mięcho na grilla czy cokolwiek jest tam potrzebne, a czwarty może zna jakieś spoko miejsce na nocleg, gdyby ktoś jechał z daleka albo chciał wypić piwko przy okazji.

Ja sam nie wiem, czy mi się uda, ale zarzucam pomysłami. Odrobinę własnej inicjatywy, co nie?

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

No fajnie, ale to chyba wypadaloby taki temat rzucic miesiac, a nie tydzien wczesniej. Od poczatku pisalem, ze moge pomoc. Skoro nikt nie dal polecenia zeby sie za to zabrac to czekalismy na ruchy redakcji. A jak zostal tydzien to albo przekladamy na lipiec albo do dzis 24 ktos jeszcze sie wypowie czy robimy w lodzi czy w warszawie.

Jesli warszawa to ja biore na klate mejsce i skladke na zarlo.

Wysłane z maszyny do pisania postów.
    Mind Full of Colors.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

27 jest cars and coffee, wiec miejscowke "na rozpoczecie" macie

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Credt Zobacz posta
    Tak się tylko zastanawiam - skoro jest tylu chętnych na zlot, a redakcja ma pełne ręce roboty, to nie możecie zakasać rękawów i wziąć organizacji na swoje barki? Bo na razie wszyscy tylko piszą "kiedy" i gorączkują się, że nie ma konkretów.

Macie tyle motywacji, ale tylko czekacie, aż wszystko będzie gotowe. Może warto wesprzeć kierowników i zaoferować pomoc? Jeden znajdzie dobre miejsce (mieszkaniec Łodzi może wiedzieć, gdzie można się komfortowo spotkać w większym gronie), drugi ogarnie jakieś pomysły na konkursy, trzeci zaufany odpali michę na zrzutki na nagrody, mięcho na grilla czy cokolwiek jest tam potrzebne, a czwarty może zna jakieś spoko miejsce na nocleg, gdyby ktoś jechał z daleka albo chciał wypić piwko przy okazji.

Ja sam nie wiem, czy mi się uda, ale zarzucam pomysłami. Odrobinę własnej inicjatywy, co nie?
    Absolutne minimum do organizacji zlotu to data i miejsce. Bez tego niczego nie będzie. Jak można pomóc skoro nie wiadomo w czym? Kiedyś był zlot w lesie, ktoś wyciągnął kawłek grila z bagażnika i było sympatycznie a dziś trzeba zorganizować wyścigi bolidami po torze bo jak nie to nikt dupy z domu nie chce ruszyć. Eh... co za czasy nastały. Nie ma woli spotkania i tu jest pies pogrzebany.

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

No to spotkajmy sie na kawie i samochodach. @Driver dobrze prawi.

Mind Full of Colors.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Credt Zobacz posta

Jak w wątku opisałem chęć na spot w Krakowie to nie było chętnych, nawet nie chodziło mi o redaktorów bo z tego co kojarzę to już sami z Warszawy, tylko o forumowiczów.
    Taki bez redakcji to jaki spot autogaleri? miłośników motoryzacji? takie się odbywają praktycznie co weekend w miastach wojewódzkich.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

ja tam się nie chce wtrącać (ja w przyszły weekend spędzam w CZ) ale może byście tak listę zrobili kto się wybiera i o której godzinie?
    fajnie by było, gdyby padły też propozycje, co po kawie, bo ile można się gapić na cudze ferrari

Awatar manager
    Auto
    W124/Multipla

Domyślnie

Pół na pół, jeśli mechanik ogarnie mi auto, to wpadnę

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Ja bede od poczatku cars and coffee

Mind Full of Colors.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dżony Zobacz posta
    Taki bez redakcji to jaki spot autogaleri?
    A do czego Ci redaktorzy na zlocie, jeśli nie mają czasu? Żeby koniecznie było wiadomo, że jesteśmy z aG?
    Chyba chodzi o samo spotkanie i dobrą zabawę, a nie logo autoGalerii na jakimś płocie.
    Zyszek zrobił pierwszy krok - miejsce: stolica. Kasa na żarło do niego. Termin ustalmy sobie sami. A jeśli dzień przed pierwotnym spotkaniem redakcja da znać, że jednak zlot się odbędzie, to najwyżej frekwencja na oficjalnym nie dopisze.

Uprawnienia umieszczania postów