Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy 123456789101112
Pokaż wyniki od 111 do 115 z 115

Wątek: Infiniti M35h

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robak Zobacz posta
    Niestety auto zaczęło robić fochy głownie prosta mechanika. To drążki kierownicze, to łożysko z piastą to regeneracja maglownicy. Praktycznie brak dostępnych części. Czarę goryczy przelał przedni lewy wahacz, który musiałem ściągnąć
    Hmm, jakos duzo tego na raz, czyzby Infinity tak srednio z jakoscia, czy po dziurach tlukles?
    U mnie, odpukac, wszystko ok, ale mam tylko 80tys...

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Raczej dbaliśmy o nie. Większość przebiegu zrobiła moja żona. Jeździła normalnie bez dziwnych wybryków. Nie ma usprawiedliwienia dla tego modelu. Niska jakość mechaniki wyszła dość szybko. Pomijam fakt że od spodu wszystko było rude. Zabezpieczenie antykorozyjne leży i kwiczy. Nie ma co się rozczulać. Nissan już od dawna słabo stoi z jakością a współpraca z Renault też odcisnęła swoje piętno. Rozdział z Infiniti zamknięty. Trzeba iść dalej.

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Renault akurat dobrze zabezpieczal przeciw korozji.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Nie miałem na myśli korozji a raczej machanikę i ogółnie.

Domyślnie

Jak Robak wspomniał - Nissan i pokrewne niczego wspólnego z solidnością nie mają, a z doświadczenia powiem, że u Robaka dopiero się zaczynało. IMO dobra decyzja że sprzedażą.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Uprawnienia umieszczania postów