Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 85

Wątek: 2008 Skoda Fabia 1.4 16v

Awatar Kedirak
    Auto
    ufo 1.8 nuda blee ale nie psuje sie!

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez joker5513 Zobacz posta
    Poważnie nie ma przewodów wysokiego napięcia?? To jak przepraszam idzie prąd do świec? Magią
    Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    Piorunami kulistymi
    A owszem, takie rzeczy można spotkać w dziadkowozach typu fabia czy syfik ufo.

Qba, fajno masz z tym radiem.
    W pakiecie z autem masz przyjemność wyboru dobrego miast firmowego badziewia.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Firmowe radyjka grupy VAG to wcale nie takie złe sprzęty, Swing był produkowany przez Delphi i Blaupunkta, bardziej badziewne są głośniki.

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez QbaKuba Zobacz posta
    Tylko myk polega na tym, że prócz kierownicy trzeba jeszcze kupić odpowiedni kabel i prawdopodobnie wymienić jakiś moduł pod kierownicą, jeszcze nie sprawdzałem numerów, więc piszę prawdopodobnie. Aaaa, i jeśli dobrze zapamiętałem, że trzeba też uruchomić w komputerze tę opcję - a to zrobi ASO albo ktoś z kablem, laptopem i programem. Ja nawet nie wiem gdzie taki program zdobyć, a co dopiero tam poklikać
    Ale generalnie rozważę, kasa niewiele większa, a przyjemności ile daje
    W nowoczesnych samochodach zwykle luksusowe rozwiązania typu wielofunkcyjna kierownica albo tempomat polegają na wymianie części na taką która to ma i aktywowaniu opcji w komputerze, kabel do vaga możesz kupić u chińczyka za 15$ (ja mam do opla i działa wyśmienicie, 48zł dałem: P) albo po prostu poszukać magika od skody na jakimś forum kapeluszników i dać mu flaszkę

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez coo84 Zobacz posta
    albo po prostu poszukać magika od skody na jakimś forum kapeluszników i dać mu flaszkę
    chyba beret...

Domyślnie

Wiecie, z tym rozrządem jednak macie rację: http://www.mojehobby-motoryzacja.pl/...fabia-1-4-16v/ 60-90 tysięcy i nie patrzeć na instrukcję .
    Z moją Fabką miałem tylko jedną niespodziankę, odpaliłem, żeby przeparkować, musiałem zrobić przegazówkę, coby koty spod kół się odsunęły. Następnego dnia zaskoczył jakoś kulawo, może na jeden gar i zgasł. Kręciłem nim potem z 10 razy zanim odpalił. Musiało go chyba zalać, bo nie było żadnych objawów braku prądu, a jakichś większych problemów przy 32 tysiącach przelotu też nie podejrzewałem.
    Spalanie ma dosyć duże, jak na tak małą budę, na trasie przy spokojnej jeździe w 3 osoby 5,5 litra/100km, na mieście mało zakorkowanym 6,5-7 litrów/100km.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Dzisiaj się przekonałem, że Skoda ma niezłe hamulce i zachowuje sterowalność przy nagłym hamowaniu. Na ulicy jednokierunkowej prosto na czołówkę wyjechał mi facet we Freelanderze. Szczęście moje, że na prawym pasie nikt nie jechał i miałem gdzie uciekać, inaczej Skoda juz by nie była "bezwypadkowa".
    To miejsce jest tak dobrze oznakowane, głównie znakami poziomymi, że nie ma opcji żeby zrobił to przypadkowo :/

Fabia ma kompletny nowy rozrząd: paski Gates, rolki, napinacze, pompa wody i płyn chłodniczy. Do tego doszły wycieraczki Valeo i dywaniki materiałowe.

Według komputera jazda do i z pracy wychodzi 7,2 l, średnie z całego zapisanego w kompie dystansu 9.1 l.

Po pierwszym tankowaniu średnie spalanie z 520 kilometrów wyszło 7,7 l/100km. Moim zdaniem przyzwoicie. Zobaczymy co będzie dalej.

Dzisiaj zamontowałem radio Pioneer z USB i AUX bez CD. Całkiem nieźle gra na seryjnych głośnikach zdjęcie KLIK
    Ostatnio edytowane przez daboo ; 24-03-2017 o 12:17

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

A czemu bez CD? Nie potrzebowałeś?

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Nie pamiętam kiedy ostatnio słuchałem CD w aucie, poza tym płyty i tak zgrywam do mp3, więc tak, nie potrzebuję CD

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Gniazdo USB do podpięcia pendrive z muzyką lub telefonu to akcesorium którego mi strasznie brakuje w moim samochodzie. Jednak żeby takie coś dostawić musiałbym wywalić fabryczne audio i wsadzić jakieś radio z panelem co mi się raczej nie uśmiecha. U Ciebie przynajmniej dylematu nie było - zamiast zaślepki masz radio

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

Joker udaj się na forum renault clio i poszukaj dobrze - niektóre wersje clio 3 miały port usb w schowku - ja miałem RipCurl2 i miałem coś takiego. jeżeli u mnie było, to u Ciebie da się tanim kosztem domontować - renault to jak klocki lego.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów