Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Auto do 15 tys. złotych

Domyślnie Auto do 15 tys. złotych

Potrzebuję pomocy w sprawie zakupu nowego auta. Chodzi mi przede wszystkim o to, by zmieścić się w budżecie 15 tys. złotych, ale też, żeby autko warte było swojej ceny i jeszcze troszkę pojeździło - wiadomo. Nie mam doświadczenia w tego typu transakcjach, automaniak też ze mnie marny. Dlatego potrzebuję porady. Co myślicie o tym ogłoszeniu: https://samochody.io/samochod-osobow...oth-jyaiffd6w6? Warto zawiesić oko?

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Od 4 lat Kanarek i następcy brak...

Domyślnie

Koniecznie klekot musi być? Astra jest godna uwagi, ale w benzynie/gazie.
    Four wheels move the body.
    Two move the soul.

Domyślnie

A dostanę coś lepszego w tym budżecie?

Auto
    Daewoo Lans/Opel Astra H

Domyślnie

Najlepszy klekot w astrze to 1.9 120KM, jak chcesz gazować to 1.6, ale zdecydowanie trzeba uważać na już zagazowane egzemplarze-źle wyregulowana instalacja potrafi rozjechać luzy zaworowe i doprowadzić do remontu głowicy
    W kategorii kompaktu do wożenia tyłka jest to jedna z lepszych propozycji-nie ma problemów z rdzą, zawieszenie jest pancerne a samochód się nie psuje

Domyślnie

Ja bym uderzał w japonce mniej awaryjne w tej cenie masz primere , corolla i kilka modeli się znajdzie ostatnio koleżanka wyrwała mazdę 323 igła stan za jakieś 8 tys zł z sekwencja w gazie trudno określić na czym ci zależy auto rodzinne bardziej sportowe miejskie zalezy ci na ekonomi czy na osiągach dobrze jak być coś określił bardziej.

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

A jest jeszcze na drogach w Polsce jakaś nie zardzewiała na amen mazda 323??

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6, Civic EJ9 1.4

Domyślnie

Miałem w życiu trzy japońce i na dwóch sromotnie się zawiodłem (w Corolli E11 padł silnik po tym, jak ułamana świeca wpadła do cylindra, w Civicu EJ9 ciągłe problemy z aparatem zapłonowym), a trzeciego rdza zażerała w zastraszającym tempie (Corolla E10, po każdej zimie remont blacharski).

Co prawda szukałem wtedy auta w o połowę niższym budżecie, więc może do tych 13-15 tysięcy znajdzie się jakiś godny uwagi, niezardzewiały japończyk.

U każdego przychodzi taki czas, że musi "forumowo" dorosnąć.
    - Robak, 19.02.2013

Awatar joker5513
    Auto
    Clio III 1.2 TCE, Kawasaki Vulcan S 650

Domyślnie

Albo Pasek w TDI'ku B5.

Auto
    Ford Focus 2 fl/ Golf 6 1.4 TSI

Domyślnie

Jeżeli tylko nie ma problemów ze smarowaniem silnika 1.6 tdci, bo inaczej panewki papa
    Interesujesz się motoryzacją, a dodatkowo chcesz wiedzieć coś więcej w tej tematyce również pod względem przepisów prawa? Jeżeli tak, to zapoznaj się z naszym profilem na portalu społecznościowym Facebook oraz na Blogspocie, gdzie umieszczamy również testy najnowszych samochodów oraz artykuły prawne powiązane ze światem motoryzacji, ale nie tylko. Znajdziesz nas również na Instagramie oraz Youtube.
    Pozdrawiamy, prawoimotoryzacja

Domyślnie

Co te zdjęcia na tej stronie są tak porościągane dziwnie często? Ja od siebie też jedynie focusa mogę polecić, z niczym więcej się nie spotkałem jak dotychczas, ale też na niego nie narzekam
    Sposoby na spłycenie zmarszczek, które można wykonać w domu http://splycenie-zmarszczek.pl/

Uprawnienia umieszczania postów