Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Geneva International Motor Show 2017 | KOMENTARZE

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie Geneva International Motor Show 2017 | KOMENTARZE

Ciekawe premiery i zaskakujące zwroty akcji - bieżący rok obfituje w niezwykłe ciekawostki ze świata motoryzacji. Zapraszamy do oglądania naszej galerii z pierwszego dnia salonu samochodowego w Genewie!

Fotogaleria:

Oczywiście zachęcamy do komentowania nowości i dzielenia się swoimi przemyśleniami na temat tegorocznych premier.
    #drivetastefully

Awatar smigi
    Auto
    Maluszek-ciasny ale własny;]

Domyślnie

Zmieńcie fotografa, błagam. Tak beznadziejnej fotorelacji jeszcze nigdy nie widziałem, jakbym oglądał zdjęcia robione przez moją ciotkę.. Większość najciekawszych samochodów ujętych tylko z jednej strony (ale za to Hyundai i30 ma aż cztery zdjęcia, z czego dwa takie same), brak jakichkolwiek podpisów, więc w przypadku niektórych modeli nawet nie wiem co oglądam - szczytem szczytów jest to zdjęcie -> Klik!. Dobrze ze producent dał nazwe samochodu z tyłu, to mogłem sobie w googlach poszukać.
    W dodatku w galerii panuje niemiłosierny, przepraszam za wyrażenie, burdel. Jakby nie można było zdjęć posegregować tematycznie, alfabetycznie, markami, kierunkiem zwiedzania, cokolwiek. A tak to mamy Huracana między Porsche a Camaro, tylko po to żeby pod koniec galerii dać jeszcze kilka zdjęć tego samego Huracana (i obowiązkowo jedno zbliżenie tego samego ujęcia), ni z tego ni z owego jest wnętrze TTki mimo że w pobliżu zadnej TTki nie ma, a koło jakiegoś prototypu (chyba) Astona (o którym słowem nawet nigdzie nie wspominacie) mamy SUVy Volvo, jakiegoś SUVa Jaguara i... zdjęcie wnętrza Range Rovera pomiędzy nimi (WTF ?!). Oczywiście nigdzie indziej żadnego innego zdjęcia tego Range'a nie ma..

Po prostu katastrofa, zaglądam na ten portal coraz rzadziej, bo nie pokazujecie tu nic ciekawego, albo piszecie głupoty, na forum widze też już posucha straszna, poza kilkoma dinozaurami i redakcją nikt się nie udziela.. Schodzicie na psy i to równią pochyłą w trybie ekspresowym.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Smigi jedno pytanie: czy byles kiedys na targach?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Auto

Domyślnie

Dziękujemy za konstruktywną krytykę. Ostatni akapit co prawda mocno nas zaskoczył, gdyż w przeciągu ostatnich miesięcy realizowaliśmy materiały, które nie są zbyt często spotykane w sieci (nasz test Lamborghini Huracan czy porównanie luksusowych hybryd od BMW, Mercedesa i Audi).

Zdjęcia z pierwszego dnia faktycznie nie zachwycają - szalone tempo oraz dzikie tłumy nie ułatwiają nam pracy. Wzięliśmy jednak do serca Twoje słowa, dzisiaj zdecydowanie poprawimy jakość oraz segregację galerii.

Awatar Omaley
    Auto
    Punto

Domyślnie

Czyli nie pokazali Audi A8?

Ale fakt faktem - na forum prawie nikt się nie udziela. Moim zdaniem bardzo dużo banów to spowodowało.

Awatar dżony
    Auto
    Peugeot 407 SW

Domyślnie

E tam, raczej brak zaangażowania w budowanie społeczności wokół aG, kiedyś były spoty, także poza Warszawą, konkursy, redaktorzy chętniej się udzielali itd. Jeśli chodzi o warstwę merytoryczną to IMO poziom jest zachowany, dalej można liczyć na ciekawe testy okraszone dobrymi zdjęciami, a auta w sumie coraz ciekawsze.
    Z tymi dinozaurami jest trochę racji, rzeczywiście mało jest nowych forumowiczów, raczej same znane nicki, gdzie z góry wiadomo jakie kto będzie miał zdanie w dyskusji i tu rzeczywiście czuć ten zastój.

Domyślnie

Czekałem na ten dzień! GENEVA!

Auto

Domyślnie

Drugi i ostatni dzień naszej wizyty w Genewie już za nami. Czas na drugą część galerii zdjęć oraz podsumowanie, w którym typujemy naszych faworytów - najciekawszą premierę oraz największy zawód.

Fotogaleria:

#drivetastefully

Auto
    VW Passa B5

Domyślnie

Dla mnie najlepszą premierą jest Alfa Romeo Stelvio. Nowy LS jakoś mi się średnio podoba. Co do rozczarowania czyli VW Arteona się zgadzam. VW znowu pcha się do wyższego segmentu. Klęska Phaetona chyba niczego nic ich nie nauczyła

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Najlepsza premiera to bez wątpienia RR Velar. Największe zawody: nowy Opel Insignia oraz DS7 Crossback.

Uprawnienia umieszczania postów