Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: [Sprzedam] Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Od 4 lat Kanarek i następcy brak...

Domyślnie

O cenach używanych passerati czy innych vagin nigdy się nie wypowiadam, bo się zwyczajnie nie znam i nie interesuje tym tematem. Tu zaś model auta jest mi bliski, więc co nieco mogę powiedzieć.
    Four wheels move the body.
    Two move the soul.

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6, Civic EJ9 1.4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    No następny znawca, co mnie zna i widział, a może i jeździł nawet, moim autem.
    założę się, że jest częściej myty od Twojego i tego czerwonego Punciaka z tematu, razem wziętych...
    *sniff, sniff* Czujesz ten zapach? To... to zapach hipokryzji!

No właśnie, słucham Cię, wymieniaj
    Zabrzmiało jak wyzwanie na solo pod trzepakiem.

Cały Agent, nic się nie zmienia od lat. Z jednej strony kocha swoje Punto, bo myje je częściej niż wszystkie nasze auta razem wzięte i wymienia części chyba co drugi dzień, a z drugiej strony go nienawidzi, bo marzy już tylko o tym, żeby się tej nieszczęsnej kanarkowej Kropki pozbyć. Z jednej strony auto igiełka, bo przecież dba jak mało kto, a z drugiej chwali się fotkami błota, pod którym ledwo prześwituje samochód (nie wmówisz mi, że to z dwudniowej jazdy miejskiej) i co jakiś czas chwali się, ile to wyciągnął na autostradzie i że - cytując: "żadne auto nie ma z nim lekko" (co znajduje potwierdzenie w komentarzach i filmach wrzucanych przez użytkowników dróg, którzy mieli wątpliwą przyjemność Cię spotkać).
    Cóż...

U każdego przychodzi taki czas, że musi "forumowo" dorosnąć.
    - Robak, 19.02.2013

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Od 4 lat Kanarek i następcy brak...

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Credt Zobacz posta
    (nie wmówisz mi, że to z dwudniowej jazdy miejskiej)
    Żebyś wiedział - z dwudniowej jazdy miejskiej ok. 300-400 km. Ale po co ja mam tłumaczyć, i tak wiesz swoje. Na brak argumentów widzę ciągle tą samą śpiewkę. Ja ze swojej strony skończyłem już tą bezsensowną dyskusję. Możesz już mi nie odpisywać (ale zrobisz to, by pokazać, że jesteś lepszy hehe).
    Four wheels move the body.
    Two move the soul.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Emenems Zobacz posta
    Uważam że cena tego G Punto jest za wysoka. Nie wątpię że wart jest tej ceny, ale rynek używanych wszystko weryfikuje.
    Niech rynek to zweryfikuje, ale dyskusja z AGENTem czego innego dotyczy, twierdzi że jego egzemplarz jest lepszy, a ja staram się udowodnić mu, że nie :-)
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6, Civic EJ9 1.4

Domyślnie

Dyskusja z Agentem chyba od zawsze była bezcelowa. Jak jeździł Uniakiem to było dokładnie tak samo.
    Zresztą po jego tekstach widać, że umysłowo został jeszcze w podstawówce, więc specjalnie bym się tym nie przejmował.

Uważam, że Twój egzemplarz prezentuje się wyśmienicie, a te 17-tki mają w tym spory udział. Mam nadzieję, że ktoś go przygarnie mniej więcej za tę kwotę, którą sobie ustaliłeś.

U każdego przychodzi taki czas, że musi "forumowo" dorosnąć.
    - Robak, 19.02.2013

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez test1uci Zobacz posta
    Niech rynek to zweryfikuje, ale dyskusja z AGENTem czego innego dotyczy, twierdzi że jego egzemplarz jest lepszy, a ja staram się udowodnić mu, że nie :-)
    Agentem się nie przejmuj. Odkąd jestem na forum gość trzyma stały, zerowy poziom dyskusji wynikający chyba z braku życiowego powodzenia
    www.szymonp.digart.pl- kilka moich zdjęć

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Temat można zamknąć (przynajmniej na jakiś dłuższy nieokreślony czas), ponieważ zanim jeszcze zdążyłem wystawić ogłoszenia o sprzedaży, zdecydowałem, że auto odzyskuje dla siebie :-)
    Tym samym poszukiwania następcy Golfa odraczam do marca 2018.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Uprawnienia umieszczania postów