Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy 12345678910111213
Pokaż wyniki od 121 do 123 z 123

Wątek: Peugeot 308 SW 1.6 blueHDi 120 KM Allure+

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

L3 w wersji hiper ultra bieda edyszyn tez ma rekaw.

- - - Aktualizacja - - - -

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Tak myślałem, ale pocieszę Cię, jak ja wczoraj pokarałem Cytrynę na pustym lotnisku, to elektryka ześwirowała i zapaliła się kontrolka od ABS'u, od hamulców (czerwony wykrzyknik w kółku) i pojawił się też czerwony napis STOP. Na szczęście uruchomienie ponowne silnika pomogło i komunikaty zniknęły, co nie zmienia faktu, że bardzo delikatne te auta teraz robią.
    To jest straszak na usera tybu sebix - postraszyc kontrolkami to moze sie uspokoi.

Auto
    Peugeot 308 SW 1.6 blueHDI 120 KM Allure+ '16

Domyślnie

308 w wersji "ultra bieda edyszyn" też ma zwykły rękaw a w dodatku ma klimę manualną i brak tego "potwornego" ekranu.

Domyślnie

Dzięki panowie za merytoryczne odpowiedzi (przynajmniej te niektóre )
    Driv3r - pewnie bym się skusiła na Twojego, ale tuż przed świętami trafiła mi się perełka w wersji Allure, ze skórzanymi mega wygodnymi fotelami, małą sportową kierownicą, panoramicznym dachem i odpalaniem bez kluczyka (nigdy bym nie sądziła, że to rozwiązanie może być dla kobiety tak praktyczne!). I dziś po dwóch miesiącach jeżdżenia muszę przyznać, że się zakochałam. Jedyne, co mnie wkurza, to elektryczny hamulec ręczny... eh.. no coż - nie można mieć wszystkiego
    Pozdawiam :-)
    Ostatnio edytowane przez nefrete1 ; 04-03-2019 o 20:46

Uprawnienia umieszczania postów