Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 14 z 23 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617181920212223 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 222

Wątek: Peugeot 308 SW 1.6 blueHDi 120 KM Allure+

Awatar norek
    Auto
    kia cee'd

Domyślnie

Tarcze wymieniałem po 150 tys

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

W Clio klocki padały po 20 tys. a tarcze koło 30-35 tys.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

w zasadzie to jeszcze akumulator jest na śmietnik
    tarcze przy 90k km to przy moich ilościach tras / toczenia się na tempomacie bardzo krótko.

Piciu nie chcę sprzedawać, negocjuje z lizingiem coś fajnego będzie, na razie na busa poluję a potem... mam swój typ nawet dwa a nawet więcej, ale mocno ciągnie mnie do aut 18+, analogowych, bez elektronicznego syfu. Z drugiej strony do Stingera się*ostatnio przymierzałem i jakaś*taka fajna ta Kia, "taka amerykańska"

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Michael-Ś Zobacz posta
    W Clio klocki padały po 20 tys. a tarcze koło 30-35 tys.

Chyba na hamulcu ciagle bylo jezdzone.

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie

W firmie jeździło ze 160 Clio więc jakiś tam przekrój był. Klocki padały jak ktoś ostrzej jeździł to po 20, jak delikatniej to do 30 starczało, tarcze różnie (jeśli dobrze pamietam to były raczej przypadki krzywienia się). Było kilka przypadków, że leasing chciał zrzucić winę na użytkownika, tylko wszystkie auta miały zamontowane MobileEye więc się nie dało.

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    mocno ciągnie mnie do aut 18+, analogowych, bez elektronicznego syfu. Z drugiej strony do Stingera się*ostatnio przymierzałem i jakaś*taka fajna ta Kia, "taka amerykańska"
    No to tak jak mnie - tylko z racji, ze chcialbym to auto troche poupalac, to jednak celowalbym w cos mlodszego.
    Ostatnio widzialem Stingera w takim jasno-szarym kolorze i wygladal ciekawie, ale i tak mi sie nie podoba. Za ta cene to mozna miec Boxstera z 2014 roku

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

do poupalania to mam jeszcze szersze koncepcje ;-)

Awatar Buzzer
    Auto
    Mondek MK4

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Michael-Ś Zobacz posta
    W firmie jeździło ze 160 Clio więc jakiś tam przekrój był. Klocki padały jak ktoś ostrzej jeździł to po 20, jak delikatniej to do 30 starczało, tarcze różnie (jeśli dobrze pamietam to były raczej przypadki krzywienia się). Było kilka przypadków, że leasing chciał zrzucić winę na użytkownika, tylko wszystkie auta miały zamontowane MobileEye więc się nie dało.

Czyli klocki co 30 a tarcze na ogol wytrzumuja 3 komplety klockow wiec o ile nie pokrzywily sie to 100tys dojezdzaly.
    Calkiem normalne jak na firmowy samochod.

Domyślnie

3 komplety klocków na tarcze? Raczej bym się nie odważył - w żadnym samochodzie mi się to nigdy nie udało. W Golfie 2 tygodnie temu zmieniałem fabryczne tarcze z przodu przy 129 000km (drugi komplet klocków) - samochód przed pierwsze 88 000km jeździł praktycznie tylko po Wrocławiu.
    Podobnie z klockami i tarczami jak w 308 jest w Astrze J - tam też lecą w ekspresowym tempie.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Auto
    D-4D

Domyślnie

Nie zapominajcie o japończykach. Ja w Aurisie po 60 tys. miałem już wszystko nowe... A nie jeżdżę ostro, przednie tarcze miały rdzawe burchle...

Uprawnienia umieszczania postów