Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: 45tys do 55tys - jak przełknąć ten Cactus?

Awatar Seb
    Auto
    służbowe ale własne

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    a do domu z miasta nie wracasz?
    Mylny opis dałem do przebiegu - to jest suma dziennego dystansu wliczając wyjazd i powrót.

Może dobrym wyjściem będzie udanie się do doradcy leasingowego (bo jak teraz patrzę w necie tacy są) i skonfrontowanie wielu ofert w jednym miejscu.
    Jeśli to nie są duże różnice to nie warto zawracać sobie głowy tylko brać to co się podoba, a przy tej wartości auta dużych różnic nie powinno być.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Seb Zobacz posta
    Mylny opis dałem do przebiegu - to jest suma dziennego dystansu wliczając wyjazd i powrót.

Może dobrym wyjściem będzie udanie się do doradcy leasingowego (bo jak teraz patrzę w necie tacy są) i skonfrontowanie wielu ofert w jednym miejscu.
    Jeśli to nie są duże różnice to nie warto zawracać sobie głowy tylko brać to co się podoba, a przy tej wartości auta dużych różnic nie powinno być.
    IMO, tak - tym bardziej, że taki doradca działa za darmo (w sensie, jest na prowizji). To najrozsądniejsze rozwiązanie.

Pozdrawiam

Awatar Kamil bobula
    Auto
    Chrysler YOYAGER 2007

Domyślnie

zdecydowanie do 50 000zł kupisz fajny nowy wóz coś z CITROENA PEUGEOTA bądź innych marek BMW LEXUS infiniti polecam pozdrawiam

Zbanowany
    Auto
    Saab 93 2.0 turbo

Domyślnie

w tej chwili również szukam auta, urodziło mi dziecko i duży bagażnik potrzeba na gwałt. Jestem w tej chwili wręcz napalony na Volvo v70 Co myślicie?

Auto
    Audi A3

Domyślnie

Osobiście odradzam zarówno Citroeny jak i Peugeot. Może miałem pecha do tych marek ale osobiście jestem zrażony na resztę życia. osobiście polecam markę Ford która o dziwo nijak ma się do opinii.

Uprawnienia umieszczania postów