Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Najlepszy uchwyt na telefon?

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie Najlepszy uchwyt na telefon?

Przetestowałem już wiele uchwytów na telefon i ostatecznie poszukuję najlepszego uchwytu na kratkę wentylacyjną. Jeden już mam, ale testowo wybrałem najtańszy (taki z zaciskiem) i ma oczywiście parę wad:
    - łatwo wylatuje z kratki podczas wkładania i wyciągania telefonu
    - łatwo się przekręca pod ciężarem telefonu
    Potrzebuję wskazania który warto teraz zakupić, żeby nie miał powyższych wad. Od razu mówię, że magnetyczny nie wchodzi w rachubę, bo używanie telefonu z doczepioną blaszką jest mega problematyczne. Cena nie gra roli.
    Z góry dzięki!
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Auto
    Peugeot 308 SW 1.6 blueHDI 120 KM Allure+ '16 & Yamaha X-Max 300 '17

Domyślnie

Ja korzystam czasami z Kenu Airframe - prosty i skuteczny.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    MX-5 1.6 NB, Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Korzystam z Belkina - http://allegro.pl/belkin-uchwyt-samo...co&bi_c=Search

Mam trzy takie uchwyty (jeden przechodzi i po jednym w każdym aucie. Bardzo stabilne, chwytaki mocno zaciskają telefon i nie ma szans, aby wypadł nawet na dużych nierównościach. Pasuje do 99 procent kratek - nawet tak dziwnych, jak "gwiazdki" w moich MX-5.
    Just another random guy driving random cars around random places.

Awatar QbaKuba
    Auto
    Fabia 1.4

Domyślnie

Do niedawna używałem takiego zestawu: http://allegro.pl/hama-62409-uniwers...929621340.html. Uchwyt w kratki jest dość solidny, ma zaczepy i trudno go z kratek wyjąć, ale nigdy sam nie wypadł, trochę niestety od upału się wygiął i delikatnie poluzował, ale nie do tego stopnia, żeby sam wypadał. Nie używałem tego przyklejanego na deskę, na szybę trochę się trzęsie. Jak dobrze wymierzysz to telefon w uchwyt można wkładać od góry i nie ruszać boków, sam uchwyt rozchodzi się na oba boki, jakby dwustopniowe gąbki więc można dopasować do każdego telefonu. Od spodu jest miejsce na środku żeby podłączyć ładowarkę. Mnie nigdy telefon nie wypadł i nie dostrzegałem opisywanych przez Ciebie wad. Obecnie używa go ojciec i do uchwytu mieście się jego Lumia 532 (chyba, bardzo gruba) z pokrowcem.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Ok, dzięki za pomoc. Chyba wezmę tego Belkina. Znana mi firma, mam ładowarkę samochodową i kabel jack-jack. Oba produkty są ok, więc mam nadzieję, że uchwyt jest wart swojej ceny :-)
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar zychu
    Auto
    Honda Civic

Domyślnie

Oj musze zglebic ten topic, bo w pt nie mam dobrego miejsca na telefon.

W kangoo mozna wygodnie w wentylacje wsadzic telefon bez zadnych uchwytow.

pac, pac, pac
    Mind Full of Colors.

Domyślnie

Kupiłem na stoisku gsm w jakimś markecie. Zobaczyłem tylko żeby ciężko się rozsuwały skrzydła i trafiłem. Do dziś mi dobrze służy. Niestety nie znam firmy

Uprawnienia umieszczania postów