Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 53

Wątek: KIA Stinger 2.0T GT-LINE

Auto
    A8 4.2 TDI

Domyślnie

W dniu wczorajszym musiałem wykonać 1-szy przegląd po 10tys kmi tu bardzo miłe zaskoczenie. Koszt przeglądu niższy niż Fiata Tipo ... 155 zł .W cenie mycie i odkurzanie auta, olej tylko swój miałem - Motul bo jakoś nie mam zaufania do Lotos'a czy Shell'a , którego leją w ASO

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rsz_scan0010.jpg
Wyświetleń:	311
Rozmiar:	86.1 KB
ID:	6423

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Czy to był przegląd wykonany dodatkowo, poza harmonogramem, czy po prostu nie masz wykupionego pakietu serwisowego i płacisz za każdy przegląd?

Domyślnie

ja tak miałem jak kupiłem pierwsze auto - okazało się że zbierają się punkty i z tych punktów opłaciłem pierwszy przegląda - może stąd taka niska cena - nie martw się za następny odpowiednio Cię skasują i wszystko się wyrówna
    naprawiam skrzynie biegów w http://www.skrzynie.eu a w weekendy prowadzę taksówkę w http://www.taxirondo.com.pl

Auto
    A8 4.2 TDI

Domyślnie

Przegląd standardowy tzn. zgodny z harmonogramem. Kolejny taki mały przegląd olejowy przy 20 000 km i również będzie tyle samo kosztował. Duży przegląd przy 30 000 km z tego co się dowiedziałem będzie kosztował "astronomiczne" 700 - 900 zł. W Stinger'ze nie ma pakietów serwisowych, bynajmniej jak w październiku kupowałem to nie było.

Awatar mimx
    Auto
    VW Tiguan 2

Domyślnie

Bardziej od kosztów by mnie wkurzała (w moim przypadku) konieczność jazdy do ASO co 3-4 mies. na ten miniprzegląd Chociaż jeśli zsumować ceny tych wszystkich przeglądów to powiedzmy dla 120 kkm / 4 lata, wyjdzie to ponad 2 razy drożej niż dla np. Arteona.
    VW Tiguan 2 '16 2.0TDI DSG 4Motion

Auto

Domyślnie

Wyjdzie sporo drożej, bo w VAGu bez większych problemów dostaniesz pakiet serwisowy, zupełnie niezależnie od rabatu gotówkowego.

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

Ja doceniam wymiane oleju co 10kkm. W VAGu bedziesz miec pewnie 30 co na zywotnosc silnika nie wplywa dobrze.

Auto

Domyślnie

Na pewno nie zaszkodzi

Tylko z reguły to nie jest już zmartwienie pierwszego właściciela. Coraz mniej ludzi kupuje auta na 8-10 lat i przebiegi rzędu 200 tys. km. Wszelkiej maści leasingi, wynajmy (także dla osób prywatnych) zdobywają rynek, auta bierze się maks. na 4 lata/120 tys. km, a potem nowe. W takim przypadku nie bardzo ludzi obchodzi, że interwał serwisowy jest tak duży, ważne że kasa zostaje w kieszeni. Nowych aut nie kupuje się dla drugiego, czy trzeciego właściciela.

Awatar euro_tuned
    Auto
    3.0 TDi

Domyślnie

W dobie tego ułomnego long life wypda docenić zmianę oliwy co 10tyś km.

Auto
    -

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez rowerek Zobacz posta
    Na pewno nie zaszkodzi

Tylko z reguły to nie jest już zmartwienie pierwszego właściciela. Coraz mniej ludzi kupuje auta na 8-10 lat i przebiegi rzędu 200 tys. km. Wszelkiej maści leasingi, wynajmy (także dla osób prywatnych) zdobywają rynek, auta bierze się maks. na 4 lata/120 tys. km, a potem nowe. W takim przypadku nie bardzo ludzi obchodzi, że interwał serwisowy jest tak duży, ważne że kasa zostaje w kieszeni. Nowych aut nie kupuje się dla drugiego, czy trzeciego właściciela.
    Z jednej strony ludzie oszczędzają na eksploatacji dzięki interwałom 30kkm,a z drugiej biorą chyba najbardziej niekorzystne finansowanie z ratą balonową. O ironio.

Uprawnienia umieszczania postów