Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Wątek: Alfa Romeo Giulia 2.0 200KM RWD AT8

Awatar QbaKuba
    Auto
    Fabia 1.4

Domyślnie

No no, najpierw Stinger, teraz Giulia, na forum robi się ciekawie!

Moim zdaniem w bieli wygląda trochę gorzej niż w metalikach, ale to nadal piękny samochód. Oby był tak bezawaryjny jak wygląda. A połączenie kolorów iście biznesowe - czarne wnętrze i biel z zewnątrz Brakuje tylko diesla

Szerokości i przyczepności, daj znać ile pali jak tylko będą jakieś wyniki

Awatar sinus
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW

Domyślnie

Gratulację świetnego auta, oby się dobrze sprawowało, a na pewno da dużo frajdy z jazdy A lampy ledowe ponoć mają się pojawić w ofercie, ale kiedy to pewnie nawet w Alfie do końca nie wiedzą Dobrze, że lada moment wprowadzą chociaż android auto, bo bajerów w Alfie dużo nie ma. Ale za to są inne rzeczy, które sprawią wiele radości (i nie mówię o karbonowym wale). Szerokości.
    "Z poziomu standardu wybija się Ferrari. Nie ma znaczenia, czy mówimy o 430, 599, czy 612 - po prostu czuje się, że każde z nich jest czymś innym. Czymś lepszym."
    J. Clarkson

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    MX-5 1.6 NB, Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Bardzo fajny wybór - redaktor Napieraj vel Seth dobrze wie, jak bardzo "wciągnąłem się" w prowadzenie Giulii (dieslem trochę poszalałem). Fantastycznie jeżdżące i naprawdę ciekawe wizualnie auto, którego... nigdy bym nie kupił. Dlaczego? Pomimo mojej ogromnej miłości do Włoch i włoskiej motoryzacji Giulia (jak i Stelvio) zdaje się być autem, na którym swoje piętno odbił długi czas projektowania. Jest okej, ale czegoś brakuje. Jest ładna, ale już się trochę opatrzyła.

No i w 200-konnym 2.0 bardzo brakuje dwururki z tyłu :c
    Just another random guy driving random cars around random places.

Awatar Xerox
    Auto
    francuskie, amerykańskie, włoskie

Domyślnie

Dziwnie to zabrzmi, ale to najsłabsza wersja benzynowa (raptem 200KM i 6,6s do setki , więc jedna rurka 'pasuje' do hierarchi.

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Dobry ksenon to dobre światło, musi być to jednak palnik 35W a nie te maleństwa co od jakiegoś czasu montują. Też nazywają ksenon ale świecą bardziej jak H7.
    Wydaje mi się, że kolega ma 35W bo adaptacyjne są tylko w tej wersji - czyli wersja prawilna.
    Podobno te 25W nie potrzebują też spryskiwaczy, więc po tym można poznać na aucie, które ksenony zamontowane.

Awatar szymon1984
    Auto
    Alfa Romeo Giulia, Peugeot Traveller

Domyślnie

Dwururka jest seryjnie w Veloce (benz. 280 i diesel 210).
    Można dokupić atrapę...ale to już przesada. Albo ma i działa, albo to wg mnie strata pieniędzy.

U mnie są lampy 35W ze spryskiwaczami. W wersji 25W nie ma spryskiwaczy i układu automatycznego poziomowania.

Awatar Buzzer
    Auto
    L III

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    Bardzo fajny wybór - redaktor Napieraj vel Seth dobrze wie, jak bardzo "wciągnąłem się" w prowadzenie Giulii (dieslem trochę poszalałem). Fantastycznie jeżdżące i naprawdę ciekawe wizualnie auto, którego... nigdy bym nie kupił. Dlaczego? Pomimo mojej ogromnej miłości do Włoch i włoskiej motoryzacji Giulia (jak i Stelvio) zdaje się być autem, na którym swoje piętno odbił długi czas projektowania. Jest okej, ale czegoś brakuje. Jest ładna, ale już się trochę opatrzyła.

No i w 200-konnym 2.0 bardzo brakuje dwururki z tyłu :c
    Ale się przyczepiłeś :-). Trochę jak w autośmietniku :-). Jest cała masa aut, które jako nowe wyglądają staro ale na litość boską - nie jest nią giulia.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez szymon1984 Zobacz posta
    Dwururka jest seryjnie w Veloce (benz. 280 i diesel 210).
    Pojedyncza rura jest tylko w 2.0 TB 200KM i 2.2 jtdm 150 KM.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    MX-5 1.6 NB, Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Buzzer Zobacz posta
    Ale się przyczepiłeś :-). Trochę jak w autośmietniku :-). Jest cała masa aut, które jako nowe wyglądają staro ale na litość boską - nie jest nią giulia.
    To moje prywatne zdanie, więc nie wjeżdżaj tutaj z autośmietnikiem O ile Veloce czy Quadrifoglio wyglądają bosko (głównie dzięki agresywnie narysowanym zderzakom i większym felgom) o tyle zwykłe wersje zupełnie mnie nie ruszają. Byłem teraz kilka dni w Rzymie, gdzie jeździ dużo "biednych" Stelvio i Giulii - moim zdaniem wyglądają one nudno i nijako. To auto "robią" detale
    Just another random guy driving random cars around random places.

Domyślnie

Super auto, naprawdę wygląda imponująco Zastanawiam się nad kupnem podobnego modelu.
    .

Awatar Żuczek
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 MAir

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    To moje prywatne zdanie, więc nie wjeżdżaj tutaj z autośmietnikiem O ile Veloce czy Quadrifoglio wyglądają bosko (głównie dzięki agresywnie narysowanym zderzakom i większym felgom) o tyle zwykłe wersje zupełnie mnie nie ruszają. Byłem teraz kilka dni w Rzymie, gdzie jeździ dużo "biednych" Stelvio i Giulii - moim zdaniem wyglądają one nudno i nijako. To auto "robią" detale
    No tak, przecież podstawowe BMW czy Audi wygląda po prostu bosko...Do tego silniki oszczędniejsze, bo mniejsze pojemności i bezpieczniejsze, bo sporo wolniejsze...
    Jak nie ma się do czego w Alfie doczepić to można ponarzekać, ze podstawowa wersja wygląda gorzej od topowej

Wersja Business, która dedykowana jest do flot, nie może szałowo wyglądać bo nikt nie kupował by droższych wersji. Za to w odróżnieniu od konkurencji ma już przyzwoite wyposażenie i dobre osiągi, do tego daje większą frajdę z prowadzenia.

Uprawnienia umieszczania postów