Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: [S] Honda Civic EJ9 1.4 iS

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie [S] Honda Civic EJ9 1.4 iS

Czołem.

Z uwagi na nową pracę podjąłem decyzję o sprzedaży jednego z dwóch samochodów. Jako że Peżot jest nie do ruszenia , pod młotek idzie Syfik.

Wszystkie szczegóły wraz z opisem znajdziecie tutaj:
    OTOMOTO

Cena wywoławcza to 5,900 PLN, oczywiście do negocjacji. Dla forumowiczów zaaplikuję jeszcze jakiś wewnętrzny rabat.

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Nabij klimę, to kosztuje z 80zł a podniesie sprzedawalność samochodu kilkukrotnie

Domyślnie

Jakby trzeba było tylko dobić, to pewnie by dobił.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar Credt
    Auto
    406 Coupe V6

Domyślnie

Podbijam z aktualizacją: OC przedłużone do 28 listopada 2018, przy okazji cena 400 zł w dół.

W kwestii klimatyzacji - kompresor chodzi, ale nie chłodzi. Być może jest po prostu do nabicia, a może są jakieś nieszczelności. Syfik był używany tylko w mieście, klima nie była jakoś uberpotrzebna, więc się tym nie zajmowaliśmy. Od posiadania klimy mam Puga.

Domyślnie

To jeżeli nie chłodzi, to kompresor też nie jest załączany bo go momentalnie wyłącza czujnik z uwagi na brak czynnika. A jeżeli nie była używana przez rok czy dwa i stoi bez czynnika, to w zasadzie robota na co najmniej 1000zł, trzeba zmienić osuszacz i nie wiadomo co z resztą. To tak bardziej informacyjnie piszę dla Ciebie.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Uprawnienia umieszczania postów