Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: BMW F31 340i Touring 2017

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    MX-5 1.6 NB, Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

O, to jest specyfikacja dla mnie. Fajnie, że wybrałeś Touringa - bardzo fajna opcja!
    Just another random guy driving random cars around random places.

Awatar VectorOPC
    Auto
    Opel Astra G

Domyślnie

Świetny samochód, gratuluję Dobrze że wykupiłeś pakiety serwisowe, bo z BMW ostatnio jest różnie.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Kanarek i Julka

Domyślnie

Kozak fura. Mimo że kombi. 326 PSów czyni zeń rakietę? Sam bylem bliski kupienia tego modelu, ale z silnikiem na gnój. Na szczęście się w porę opamiętałem
    Four wheels move the body.
    Two move the soul.

Auto
    BMW F31 340i Touring '17, BMW F20 118i '12

Domyślnie

Agent - czy czyni rakietę, to zobaczymy po dotarciu auta, ale myślę, że osiągi będą z dużym zapasem ponad moje potrzeby. Gdyby 330i miała sześć cylindrów, to jej osiągi by mi w zupełności wystarczyły .

Jeżeli chodzi o pakiety serwisowe, to ten gwarancyjny wykupiłem na 4 lata, bo piąty rok był już drogi, a nie spodziewam się, że do tej pory nakręcę duży przebieg, więc uznałem, że nie warto dopłacać. Kiedyś można było te pakiety rozszerzać w trakcie użytkowania, ale niedawno to pozmieniali i trzeba z góry zdecydować się na odpowiedni pakiet. Jednym z argumentów za trójką był duży staż rynkowy, a co za tym idzie statystycznie większe szanse na bezproblemową eksploatację. Liczę na to, że moje rozumowanie się potwierdzi w praktyce .

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Gratuluje wyboru. Fajnie że touring, jakoś mniej spotykany niż sedan, a uważam że wygląda lepiej.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Uprawnienia umieszczania postów