Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Forumowa Giulietta po raz drugi - AR Giulietta 1.4 MA 170 KM TCT 2014

Awatar bartek923
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 170KM TCT '14 / Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi 110KM '17

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Nawet w AllWeather chodzi ciężko, nie jest to dla mnie jakaś szczególna wada.
    Ja bym nawet stwierdził, że to zaleta - tak jak pisałem, fajnie precyzyjnie się prowadzi

No właśnie - jest jakiś guzik od ESP w tym aucie?
    Nie ma. DNA odpowiada za ustawienia kontroli trakcji ale jak już Robert_PL pisał - w żadnym nie jest wyłączone całkowicie. Pozostaje wypięcie bezpiecznika

No właśnie moim zdaniem to rozczarowanie tego auta. M. in. dlatego nie używam trybu D, ponieważ dźwięk silnika jest zbyt męczący i mało przyjemny dla ucha. Myślę nad jakimś podwójnym wydechem.
    To, że jest trochę za głośny jak chcesz pojechać spokojnie i komfortowo to fakt. Natomiast ja do tego używam Megane, cel tego auta jest trochę odmienny, więc dla mnie duży plus póki co

Ja mam inny - wejście USB mam w schowku. Mam tam wsadzony pendrajf z muzyka empeczy. Jednak odtwarzacz traktuje to jako urządzenie Ble&Me, w skutek czego słuchać swojej muzyki mogę ejdynie gdy jest przekręcony zapłon. Na postoju zostaje radio FM tudzież płyta CD. Właśnie - ciekawe czy odtwarza tylko łejwy z kompakt dyska, czy też empeczy..?
    Z tym raczej nie pomogę, bo wydaje mi się, że w polifcie jest już zupełnie inny system multimedialny. On już chyba nawet nie jest sygnowany "Blue&Me". Zainstaluj sobie Spotify na telefonie i problem z pendrive'em będziesz miał rozwiązany. Trzeba z duchem czasu

AGENT, a Ty "nasłuchiwałeś" swoją skrzynię? Między 1 a 2 i w drugą stronę, nie wydaje żadnych dźwięków? Może ja jestem przewrażliwiony, mój mechanik twierdzi, że niby wszystko OK, na forum Alfy też znalazłem przypadki z identycznym zachowaniem skrzyni i piszą, że "ten typ tak ma". Zapobiegawczo, umówiłem się na przegląd samej skrzyni do serwisu Alfy, niestety z racji braku czasu, dopiero na sam koniec stycznia.

Dziś wstawiłem auto na detaling i ceramikę, czekam na efekty
    Renault Megane I Classic 1.6e RN '99 > Alfa Romeo 156 Sportwagon 2.0 JTS '03 > Renault Megane III Grandtour 1.5 dCi 110 KM Dynamique '12 > Renault Fluence 1.5 dCi 95KM '16 & Opel Corsa D 1.2 16V '13 > Alfa Romeo Giulietta 1.4 MultiAir 170KM TCT '14 & Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi 110 KM '17

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Kanarek i Julka

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez bartek923 Zobacz posta
    AGENT, a Ty "nasłuchiwałeś" swoją skrzynię? Między 1 a 2 i w drugą stronę, nie wydaje żadnych dźwięków?
    Nie kojarzę, jutro będę Alfą do pracy jechał to posłucham.
    Four wheels move the body.
    Two move the soul.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

kurcze, gratulacje, niezła rodzyna!
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Uprawnienia umieszczania postów