Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 11 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011
Pokaż wyniki od 101 do 104 z 104

Wątek: Forumowa Giulietta po raz drugi - AR Giulietta 1.4 MA 170 KM TCT 2014

Awatar VectorOPC
    Auto
    Opel Astra G

Domyślnie

Jak ktoś chce bezawaryjna skrzynie, to niech sobie eCVT kupi Z dwusprzeglowych DSG psuje się zdecydowanie najmniej, a jeśli ktoś porównuje ją do zwykłej skrzyni automatycznej - cóż jego problem.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Awatar bartek923
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1.4 MA 170KM TCT '14 / Renault Megane IV Grandtour 1.5 dCi 110KM '17

Domyślnie

Panowie fachowcy w ASO stwierdzili dziś, że skrzynia się musi zaadoptować do nowych sprzęgieł i objawy będą stopniowo ustępować, max do 1000km.
    Nie wiem za bardzo co o tym myśleć bo na pytanie czy w nowym aucie byłoby to samo rozłożyli ręce. Cóż - poczekam, faktycznie jak już pisałem - szarpie coraz mniej, właściwie już tylko z 2 na 3, i coraz łagodniej. Najbardziej mnie rozwalili odpowiedzią na pytanie dlaczego nie dowiedziałem się o tym przy odbiorze - bo odebrałem auto nie od tej osoby, która je przyjmowała...

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

no możliwe, że auta wyjeżdżające z fabryki przechodzą jeszcze kontrolę jakości, gdzie skrzynia wstępnie jest adaptowana.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez bartek923 Zobacz posta
    Panowie fachowcy w ASO stwierdzili dziś, że skrzynia się musi zaadoptować do nowych sprzęgieł i objawy będą stopniowo ustępować, max do 1000km.
    Nie wiem za bardzo co o tym myśleć bo na pytanie czy w nowym aucie byłoby to samo rozłożyli ręce. Cóż - poczekam, faktycznie jak już pisałem - szarpie coraz mniej, właściwie już tylko z 2 na 3, i coraz łagodniej. Najbardziej mnie rozwalili odpowiedzią na pytanie dlaczego nie dowiedziałem się o tym przy odbiorze - bo odebrałem auto nie od tej osoby, która je przyjmowała...
    Moim zdaniem graja na czas. Nie moga powiedziec ze TTTM bo nie ma to wymyslaja cuda. W powershifcie jest to powszechne ze co jakis czas adaptuje sie sprzegla przez co skrzynia pracuje o niebo lepiej.

- - - Aktualizacja - - - -

Popros o odpowiedz na pismie - opisz objawy ze silnie szarpie a oni niech pod tym ze to sie samo naprawi po 1000km. Jak znow za 20tys sie skrzynia rozleci bedziesz mial podkladke w walce z centrala i ewentualnie UOKIK.

Uprawnienia umieszczania postów