Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: 63 Rajd Polski 9-11 czerwca 2006

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie 63 Rajd Polski 9-11 czerwca 2006

Karta kibica - 25 złotych, 10 l wachy - 40 złotych, wrażenia z rajdu - bezcenne.
    Ten komentarz nasuwa się sam ; jeżeli ktoś z was uczestniczył w podobnej imprezie, to wie jakie to emocje. Od zawsze ciągnęło mnie do tego, aby na żywo móc oglądac te supermaszyny w akcji. Rok temu byłem pierwszy raz na rajdzie i złapalem bakcyla, tak że przez cały rok z niecierpliwością czeka sie na kolejna edycję. W tym roku Rajd Polski zaliczany jest do mistrzostw Europy, także w imprezie wzięła udział europejska czołówka.
    Mój faworyt - Hołek niestety zakończył swój udział w rajdzie na pierwszym OSie - jego auto zapaliło się; co za pech
    Dziś odwiedziłem 2 OSy, spośród 3 (przejeżdżanych każdy dwukrotnie).
    Akurat miałem szczęście, bo mogłem zobaczyć ładny daszek w wykonaniu rosyjskiej załogi. Subaru, którym jechali, zostało doszczętnie zmasakrowane, tłum kibiców rzucił sie na pomoc, aby zepchnąć wrak z drogi.
    Mimo wczorajszych opadów deszczu, kurzyło się niemiłosiernie, dla mojego aparatu to była istna katorga. Podczas robienia zdjęć nie jeden raz oberwałem kamieniem
    Jako ciekawostka, mogę dodac, że jako zerówki jechała m.in. Panda 4x4 (rok temu tez była) oraz uwaga - biała Corolla combi :shock:
    Udąło mi sie dzic zrobic ponad 100 fotek, które niniejszym publikuję. Nie sa coprawda najlepszej jakości, bo tak jak wspomniałem wszechobecny kurz utrudniał focenie, na dodatek mój sprzęt nie należy do tych z górnej półki.
    Jutro dalsza część fotorelacji - wybiorę się m.in. do parku maszyn, w końcu nie od parady mam kartę kibica Postaram się też porobic zdjęcia uczestników podczas rozdania nagród.

Kuzi w akcji:

...daszek

Pozostałe zdjęcia (p***ny fotosik miesza kolejność zdjęć )

Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Domyślnie

Wszystko pięknie i ładnie, dobrze, że zrobiłeś fotorelację tylko... :damn: Co to za badziew na tych zdjęciach wyszedł? Panoramiczne fotki robiłeś? Szkoda, bo niektóre bardzo przyjemne, a tu takie zonki wyskoczyły...

LINK 1
    LINK 2

Awatar Golden Boy

Domyślnie

Jeszcze apropos tych zdjęć to jak powiększa się je do rozmiaru normalnego na fotosiku to są takie małe kwadraciki, jak się dobrze przyjżeć to kiepsko to wygląda. :damn: Na przykład to zdjęcie.
    The Hate U Gave Lil Infants Fu#ks Everybody

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Tak to jest z aparatem niskiej klasy w połączeniu z kurzem :/ A takie rozmazanie auta (jak DJ pokazałeś) to normalne przy takiej prędkości.
    Podczas dzisiejszego dnia zrobiłem ok. 150 fotek, m.in. na efektownym nawrocie oraz sporo zdjęć podczas rozdania nagród w Mikołajkach
    dzisiejsze zdjęcia są bardzo dobre jeśli chodzi o ujęcia, zas jakość pozostawia troche do zyczenia. Ludzie widzialem mieli naprawdę dobre sprzęty z wielokrotnym zoomem optycznym. Żebym miał lepszy aparat, to zdjęcia były by perfekcyjne, niemniej te co mam dla mnie na pamiątke wystarczą. Widze że nie ma sensu tracić cenny czas na ładowanie ich na fotosik, tak więc daje tylko próbke tego co dziś widziałem:

Kuzaj:

Svedlund:

Zwycięzcy 63 Rajdu Polski:

Drugie miejsce - szwedzka załoga:

Trzecia pozycja w generalce załoga Sołowow/Baran; jakiś czas prowadzili w rajdzie, ale niestety złapali 2 kapcie, spadając na trzecią pozycję.

Czopik/Wroński:

Kuchar:

Lubiak/Wisławski:

Trzy pierwsze załogi w komplecie:

A to inne ciekawe ujęcia z rajdu, to tylko próbka dzisiejszego dorobku:
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Uprawnienia umieszczania postów