Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Fiat Tipo 1.4 T-Jet 120 KM S-Design | TEST

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez dani Zobacz posta
    Bravo ma braki, widać je z perspektywy jego posiadania. Mało wygodne oparcia foteli, plastiki z typowego, fiatowskiego gównolitu
    Tutaj się nie zgodzę, dla mnie Bravo ma wygodniejsze fotele niż Giulietta z pierwszych 2 lat produkcji. Natomiast plastiki i materiały użyte do wykończenia są lepsze niż w Tipo, ot chociażby zwykłe boczki drzwiowe.

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Zastanowił mnie fakt, że były kxenony na wyposażeniu, a nijak nie mogłem się doszukać spryskiwaczy, jak to jest rozwiązane?
    światła poniżej 2000lm (halogeny dają około 1500lm) nie potrzebują samopoziomowania i spryskiwaczy, zwykłe ksenony dają ponad 3000lm, eko wersje 25W ponizej granicy 2000, niestety, same żarniki są w pytkę droższe (400zł zamiast 250)

Awatar Arnold
    Auto
    LC 150 (3dr), Touareg II (4XMotion), RAV4 (III), C2 (2szt)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez korg Zobacz posta
    Tipo jak Tipo, kawał porządnego auta w dobrej cenie. Ale jak ktoś mówił - to nie pełnoprawny kompakt.
    Cytat Zamieszczone przez mecekbomba Zobacz posta
    Tipo jest popularne dzięki cenie a nie dzięki walorom użytkowym. Nikt kto miał z tym samochodem do czynienia nie uzna Tipo za pełnoprawny kompakt a raczej samochód z pogranicza klasy B i C niczym Rapid czy Peugeot 301.
    Kompakt czy nie to tylko semantyka.
    Chodziło mi o to że nie jest on konkurentem dla Focusa, Astry, Leona itd. podobnie jak nawet najbardziej osobowo skonfigurowane Berlingo nie jest konkurentem dla Picasso, ze względu na zupełnie inną grupę odbiorców.
    W "parku maszyn" moich klientów jest kilka Tipo - Są to raczej tańsze wersje wyposażone tylko w to co niezbędne: radio, klima, ewentualnie gadżety dorzucone przez dilera lub będące na stanie w danej wersji. To jest auto dla mało wymagających, niedużo jeżdżących klientów, którzy chcą mieć dobre auto na lata a że w niezłej cenie mogą mieć nowe, to kupują Tipo.
    Ciekawostką może być to że przy wyborze brali pod uwagę ...? - Dustera i to właśnie Dacia (pomimo różnicy segmentów) jest głównym konkurentem Fiata.
    Wyrażając swoje opinie nawet nie staram się być obiektywny

Auto
    D-4D

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez coo84 Zobacz posta
    halogeny dają około 1500lm)
    h4 dają 800-1000lm, H11 ok. 1300lm, H7 1400-1500lm, HB3 (Sportage) - 1760-1800lm, HIR2 (niektóre Toyoty) - 1850lm.

Auto
    Opel Astra H/Opel Astra J

Domyślnie

To w sumie ciekawostka, HB3 traktowałem jako nieudany eksperyment skoro wszyscy wsadzają h7 do mijania a hb3 glownie do przeciwmglowych albo w ogole

Awatar VectorOPC
    Auto
    Opel Astra G

Domyślnie

W Astrze miałem HB3 na światłach drogowych. Jeśli chodzi o typowe światło w dal, to były wręcz nieprzyzwoicie mocne. Na boki zdecydowanie gorzej.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Uprawnienia umieszczania postów