Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Buzzer troluje

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie Buzzer troluje

Cytat Zamieszczone przez VectorOPC Zobacz posta
    Bo byłem w fabryce, miałem okazję rozmawiać z różnymi osobami i widzieć proces produkcji który był tam dopiero wdrażany.
    Ok i mówili, że spoko że będzie gnić bo taki mają proces produkcyjny? :-)

Domyślnie

Mam wam wysyłać zdjęcia z uruchomień? Może jeszcze podesłać raporty z diagnostyki elementów napędowych? Niepoważni jesteście, serio. A argumenty z tym, że ktoś sobie coś wymyśla są na typowo Waszym poziomie. Kończę z Wami dyskusje jakąkolwiek, bo albo jesteście zwykłymi trollami, albo serio macie jakieś problemy.
    Buzzer, pojęcie o produkcji i przemyśle to masz widzę podobne jak o samochodach.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

Czyli gnija elementy napedowe? Spoko luz panie ekspercie skoro tak jest to tak jest.

Domyślnie

Pogrążasz się tylko w swojej niewiedzy Akurat elementy napędowe linii produkcyjnych maja w całkiem spoko stanie.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

Wiesz, bo śmieszą mnie teksty w stylu: "samochód będzie gnić, wiem bo byłem w fabryce". Może byś powiedział co konkretnie takiego jest w tym procesie, że masz pewność że będzie ruda wchodzić? Tylko po co powiedzieć jak można zaatakować kogoś że nic nie wie.

- - - Aktualizacja - - - -

Nie ja tutaj wypisuję bzdury o tym, że wiem co się będzie działo z samochodem po x latach bo byłem w fabryce.

Domyślnie

Nie dziwie się że Cie śmieszą. Jak się czegoś nie rozumie, to przeważnie tak jest. Ale jeszcze wszystko przed Tobą. Procesów to tam brakuje, więc nie ma o czym gadać. Zresztą, o czym ja z Tobą będę gadał.

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

No właśnie i to cała dyskusja z Tobą - nie potrafisz napisać niczego konkretnego tylko zawsze: "wiem, że tak będzie" - zero argumentów na poparcie tezy. Później klasycznie atak na każdego kto chce dowiedzieć się czegoś więcej. Atak najczęściej o niewiedzę i w sumie z dyskusji nic nie wynika. To jest trolowanie i tyle w temacie. EOT z mojej strony - jak coś konkretnego wiesz to napisz a nie mącisz i siejesz ferment bo tyle wynika z Twoich "eksperckich" wypowiedzi.

Uprawnienia umieszczania postów