Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Volvo XC40 T5 AWD R-Design | PIERWSZA JAZDA

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie Volvo XC40 T5 AWD R-Design | PIERWSZA JAZDA

Zapraszam Was do dyskusji na temat pierwszej jazdy nowym Volvo XC40 T5 AWD R-Design.

Fotogaleria:
    Ostatnio edytowane przez MCL ; 07-02-2018 o 15:45
    #drivetastefully

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Mam wrażenie, że opinia na zasadzie kopiuj/wklej z recenzji pana Macieja Pertyńskiego... Ale panowie zapewne nawet ze sobą nie rozmawiali. :P
    Start Engine.pl - Motoryzacyjny styl życia

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Patryk R. Zobacz posta
    Mam wrażenie, że opinia na zasadzie kopiuj/wklej z recenzji pana Macieja Pertyńskiego... Ale panowie zapewne nawet ze sobą nie rozmawiali. :P
    Cześć Patryk,
    Z zarzutem, że to kopiuj-wklej oczywiście jako autor się nie zgadzam. Z Pertynem rzeczywiście, rozmawiałem, ale raczej nie o samochodach.
    Obejrzałem teraz jego filmik i faktycznie, też zwraca uwagę na słabą widoczność do tyłu na skos i na niewygodną kanapę z tyłu. Cóż - byliśmy na tej samej prezentacji, jeździliśmy chyba tak samo skonfigurowanymi egzemplarzami dokładnie po tych samych trasach, więc mogliśmy zauważyć te same wady i zalety :-)

Pozdrawiam!

Auto
    Peugeot 308 T9 1,5 hdi 19'; Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

tekst napisany dość lekko, ale jak dla mnie zbyt trywialnie i tak mało "motoryzacyjnie"

samo auto bardzo mi się podoba, tylko dlaczego jest tak drogie, ech...

Domyślnie

Forum motoryzacyjne, a w tematach więcej opinii na temat tekstu, niż na temat samochodu Volvo w tej chwili robi chyba najmniej oklepane suvy na rynku, zdecydowanie w moim guście.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: [email protected]

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Bardzo fajnie im to wyszlo, jestem w szoku, ze ma az tak spory bagaznik. Ceny troche chore, szczegolnie w aspekcie poprzedniego XC60.

Wczesniej juz gdzies o tym rozmawialismy, ale gdyby posunac ta idee abonamentu o krok dalej, to ja bym w to wchodzil. XC40 na co dzien I wypozyczenie XC60/90 na pare tygodni w roku.

Kilka moich uwag co do tego, co proponuje Volvo:
    - rata wynajmu jest chyba jednak za wysoka w kontekscie VAGa
    - 2 tygodnie to stanowczo za malo na wynajem wiekszego auta
    - pytanie ile wczesniej trzeba to rezerwowac? Czesto mam wyjazdy spontaniczne I jesli mialbym otrzymywac odpowiedz, ze niestety wieksze auto nie jest na ten weekend dostepne, to bez sensu

Ogolnie wszelkie prognozy mowia o przejsciu bardziej na abonament / usluge, niz posiadanie. Wydaje mi sie tylko, ze w PL nie jestesmy jeszcze na to gotowi - kazdy chce miec 'swoje', czy to auto, czy mieszkanie...

Awatar Patryk R.
    Auto
    Renault Sport

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez M_Adamczuk Zobacz posta
    Cześć Patryk,
    Z zarzutem, że to kopiuj-wklej oczywiście jako autor się nie zgadzam. Z Pertynem rzeczywiście, rozmawiałem, ale raczej nie o samochodach.
    Obejrzałem teraz jego filmik i faktycznie, też zwraca uwagę na słabą widoczność do tyłu na skos i na niewygodną kanapę z tyłu. Cóż - byliśmy na tej samej prezentacji, jeździliśmy chyba tak samo skonfigurowanymi egzemplarzami dokładnie po tych samych trasach, więc mogliśmy zauważyć te same wady i zalety :-)

Pozdrawiam!
    To nie zarzut, nie bierz tego do siebie, bo nie o to mi chodziło. Może tak to po prostu odebrałem, bo wcześniej widziałem recenzję Pertyna i znalazłem tutaj właściwie to samo, ale to dobrze świadczy zarówno o jednym jak i o drugim. Szerokości.
    Start Engine.pl - Motoryzacyjny styl życia

Uprawnienia umieszczania postów