Witam,
No i wyda się, dlaczego tak broniłem Fordów. :P
Sprzedaję swój prywatny samochód, w tamtym tygodniu odebrałem nowy.
Dokładny opis na otomoto:
https://www.otomoto.pl/oferta/ford-f...-ID6zAYfJ.html

W skrócie: Fiesta z 2014 roku (pierwsza rejestracja 01.12.2014, produkcja koniec października 2014), 1.0 EcoBoost 100KM, wyposażenie Titanium + czujniki z tyłu, składane lusterka, tempomat i radio CD/MP3 (nie było w standardzie )
Pierwszy właściciel, polski salon, zadbany samochód z gwarancją (do końca listopada 2019). Serwisowany na bieżąco w ASO, bezwypadkowy, niemalowany itd.. Tzw. "igła".
Jeżeli ktoś szuka albo zna kogoś kto szuka pewnego samochodu to zapraszam. Z pakietu "startowego" to pewnie olej przy przebiegu 80.000km. Wszystko wymieniane na bieżąco.
Cena wyjściowa to 34.900zł, do zbicia dla zdecydowanych, tak jak napisałem w ogłoszeniu.

Jako że nie miałem tematu tu na forum, to teraz dodam od siebie kilka słów. Po trzech latach stwierdzam, że to świetny samochód. Nigdy mnie nie zawiódł, zawiózł gdzie trzeba i przy tym nie męczył na dłuższych trasach po np. 1000km, co w autach segmentu B nie jest takie oczywiste. Moim zdaniem jest to najlepszy samochód w swoim segmencie z tamtego okresu, mimo że trochę odstawał pod względem nowinek technologicznych, a środek nie każdemu przypadnie do gustu. Prowadzenie, zawieszenie i ogólna dojrzałość konstrukcji to zupełnie inna liga niż konkurencja w postaci np. Corsy, Yarisa czy francuskich samochodów. O 1.0 EcoBoost napisano już wiele dobrego. Pozostaje mi tylko potwierdzić. Przez cały okres eksploatacji nie dolałem ani grama oleju. Spalanie zależało głównie od stylu jazdy i rozstrzał był bardzo duży: od 4,5L przy płynnej jeździe ~90km/h w trasie, poprzez 7,0 - 7,5L przy stałej 140km/h na autostradzie, a kończąc przy 9-10L/100km przy typowo miejskiej jeździe na krótkich odcinkach i w korku. Taki "karton mleka" to ja mogę mieć pod maską, w życiu bym nie zamienił na wolnossący odpowiednik, mimo że przy niskich obrotach kultura pracy 3-cylindrowego silnika jest słaba i to czuć. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym silnikiem.
Przez 3 lata jedyną usterką były... wadliwe wentyle w kołach, które wymieniłem sam, kilka dni po wyjechaniu z salonu.
To chyba tyle.

Kontakt przez tel. z ogłoszenia, w razie pytań PW tutaj też bądź w tym temacie.