Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 33 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 326

Wątek: 2019 Peugeot 508/508 SW | NEWS

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

Wygląda okropnie, pierwszy od dawna ich nieudany model jestem w szoku jak można było tak spie... auto klasy która i tak umiera w Europie, stylistyka chaotyczne bez ładu i składu nic nie trzyma się kupy i podtrzymuje zdanie że talizman bije go nie na głowę ale na 10 glow.

Awatar NovemberYankee
    Auto
    VW Passat B8 2.0 TDI HL '17 / Ford Mustang 3.7 V6 '16

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Robert_PL Zobacz posta
    @NovemberYankee
    Czym obecny (jeszcze) Pug 508 tak dał Ci w kość?
    Już się na ramach tego forum rozpisywałem na ten temat - w każdym bądź razie głównym problemem mojego egzemplarza był słynny już silnik THP z całym wachlarzem problemów i do tego masa irytujących usterek, takich jak świrująca elektronika, łożyska tylnych kół, które wytrzymały kilkanaście tysięcy kilometrów czy wpadająca do środka drzwi tylna szyba. Samochód był dramatycznie wręcz awaryjny... wiem, ze miałem pecha bo ogólnie 508 ma dobre opinie, ale ta konkretna sztuka... dramat nie auto.

Jeszcze co do nowego - jestem bardzo ciekawy jak firma Peugeot go wyceni, bo ich nowe produkty do najtańszych nie należą, a patrząc na obecność 1.2 PureTech śmiem sądzić, że chcą na siłę stworzyć jakąś bazową wersję, która otwierałaby cennik niską kwotą.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Myślałem że do świetnego lexusowego tyłu dorobią niezły przód, ale ten niestety wygląda kiepsko.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Ceny? Obstawiam okolice tych z 5008, czyli tanio już było...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo MiTo 1.4 Turbo MA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez NovemberYankee Zobacz posta
    Już się na ramach tego forum rozpisywałem na ten temat - w każdym bądź razie głównym problemem mojego egzemplarza był słynny już silnik THP...
    Jakoś mi musiało to umknąć... Niezależnie od tego współczuję bardzo, zwłaszcza że takie rzeczy nie powinny mieć miejsca w nowym aucie. Zdawało mi się, że 508 to raczej solidny wóz (z wyjątkiem tego nieszczęsnego THP oczywiście).

A nowy 508, pierwsze co to mam słabość do czerwieni więc Pug trafił mocno w moje gusta tymi fotkami studyjnymi.
    Wszystko mi się podoba za wyjątkiem przodu, który muszę przetrawić i oswoić się z nim. Poza tym czekam na więcej zdjęć, zwłaszcza takich bardziej naturalnych i live.

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Auto
    Volvo V50

Domyślnie

Jest i pierwszy live.

Auto ma super wnętrze - widać, że linia okien jest dość wysoko. Na plus, że to liftback, wypełni niszę po Lagunie.
    Z zewnątrz też się prezentuje dobrze, te ledowe szabelki nie rażą tak bardzo jak na wizkach.

Auto
    4 x FR, 2 x DE, 3 x USA

Domyślnie

Nadal przód mi nie leży, zdecydowanie ładniejsze jest to, co się nie sprawdziło:
    https://www.carscoops.com/2017/11/fu...t-brings-back/

No i gadają (znowu) o atakowaniu premium a braki w wyposażeniu już widać (o ile pokazywali wersje ze wszystkim w środku).

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Jako całość mi zupełnie nie podchodzi. Przód na pewno byłby lepszy gdyby wyglądał jak na tych wizualizacjach, które Driv3r wrzucił. Te ledowe paski z przodu kojarzą mi się z TYGRYSEM szablozębnym, a nie LWEM, ale co ja tam wiem

Auto
    Skoda Fabia I

Domyślnie

Jak zobaczyłem pierwsze zdjęcia, to skojarzyły mi się z Renault

Uprawnienia umieszczania postów