Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: OPEL ASTRA J 1.4TURBO 2018

Awatar Bart3kk
    Auto
    Astra J 1.4T 18' & Kia Rio 1.4 08'

Domyślnie OPEL ASTRA J 1.4TURBO 2018

Minął szmat czasu, śmigania Kia Rio od 2008 roku, więc nadszedł czas na zmiany Auto służy dalej kręci już 163 000 km bezawaryjnie

Jednakże człowiek lubi czasem coś zmienić i padło w drodze wyboru na Asterkę z wyprzedaży rocznika głównie rozglądałem się za czymś, co da radę śmigać na lpg, ale takich modeli jest bardzo mało niestety już...

Brałem pod rozwagę jeszcze Kia Ceed, ale zwykłe 1.4, które zniosłoby gaz, to niestety zbyt słaby silnik do tej budy, a chciałem trochę mocniejsze auto niż te ,które miałem. Oglądałem Skode Rapid, ale pomimo tych wszystkich ochów i achów,w testach jakie to super auto, niestety nie robi takiego wrażenia, wygląda po prostu jak budżetowe auto segmentu B z mega twardymi plastikami dookoła, tyle, że z fajnym wyposażeniem. Tu akurat myślałem, o 1.6 tdi akurat

No Rapid przemawiał liftbackiem, ale i tak stanęło w końcu na sedanie :P i mogę stwierdzić, że jestem zadowolony z tego auta

Akurat ktoś zamówił sobie auto w salonie pod konkretną konfigurację i zrezygnował, a więc jak już się trafiło to je wziąłem

Wyposażenie:
    -czujnik deszczu/ zmierzchu
    -fotochromatyczne lusterko
    -navi fabryczna
    -skórzana kiera+sterowanie z kiery
    -tempomat/limiter prędkości
    -4x elektryczne szyby/ centralny zamek
    -dwustrefowa klima automatyczna
    -podłokietnik przesuwny ze schowkiem
    -bixenony skrętne afl
    -16 alufelgi
    -czujniki cofania
    -abs,esp, poduszki kurtyny standardowo

Wrażenia:

Auto ma 140 koni, jeździ się nim przyjemnie, nie jest to może demon prędkości, ale daje radę (po przesiadce ze zwykłego benzyniaka czuć różnicę, ), minus to, że sporo waży, ale moim zdaniem dzięki temu prowadzi się dość pewnie, zawieszenie bardzo przyjemnie wybiera nierówności i nie hałasuje, auto jest nieźle wyciszone. Na tylnej kanapie można podróżować spokojnie w 4 osoby, gdy ustawię fotel kierowcy na swój wzrost ok. 181 cm, spokojnie za sobą usiądą z luzem przy kolanach. Spalanie LPG wynosi ok. 10 litrów w mieście, a w trasie jadąc ekokonomicznie około 8 l, więc jest przyjemnie

http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=13715
    KIA RIO 2008 FWD 1.4 16V DOHC -- > Mój Złoty Skośnooki Przecinak

Auto
    Toyota Yaris 15', Opel Adam 15' (pseud. Szerszeń)

Domyślnie

w sumie całkiem niezły wybór - ciekawe ile taki zestaw kosztuje

Awatar QbaKuba
    Auto
    Fabia 1.4

Domyślnie

Fajna! Lubię mocno astry J sedan w elpegie Ale na konsoli widzę 3 puste klawisze, ciekawe co tam mogło być

Szerokości, przyczepności!

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Królowa lawet

Domyślnie

Ja tylko widzę jeden poważny minus - kupiłeś "nowy-stary" samochód. Tak, wiem Astra K ma już bezpośredni wtrysk paliwa...
    Mimo to gratuluję, bo wyposażenie jest kompletne, niczego więcej do szczęścia nie potrzeba.

Awatar Bart3kk
    Auto

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AdamS Zobacz posta
    w sumie całkiem niezły wybór - ciekawe ile taki zestaw kosztuje
    Ogólnie wyszła 68 tysięcy, bez promocji w tej konfiguracji było coś około 83 tysiące, więc wyszło atrakcyjnie.

W sumie AGENT pogodziłem się z tym, że jest to niby stare-nowe auto, ale wybór był świadomy silnik z instalacją lpg przede wszystkim, pomimo, że podoba mi się astra K, to jednak bezpośredni wtrysk paliwa niestety wykluczał ją z grona oglądanych modeli
    http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=13715
    KIA RIO 2008 FWD 1.4 16V DOHC -- > Mój Złoty Skośnooki Przecinak

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Królowa lawet

Domyślnie

+ za breloczek
    - za zamazywanie blach
    Four wheels move the body.
    Two move the soul.

Domyślnie

Fajna fura, pogratulować, też miałbym dylemat czy Jkę na wypasie, czy K. K ładniejsza, ale Jka w sedanie bardzo mi się kojarzy z Insignią.

Zbanowany
    Auto
    Saab 93 2.0 turbo

Domyślnie

Według mnie środek jest strasznie przekombinowany, wygląda jakby chcieli wrzucić jak najwięcej gadżetów.

Awatar Bart3kk
    Auto

Domyślnie

Na początku tak się wydaje, ale jak się obcuje z tym, to łatwo się przyzwyczaić gdyby ekran był dotykowy byłoby inaczej, a tak są przyciski w dużej ilości😂😂😂

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów