Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Skoda Fabia II 1.4 lpg - opinia

Auto
    Kia Rio, Honda Accord

Domyślnie Skoda Fabia II 1.4 lpg - opinia

Panowie,
    szybkie pytanie.

Kolega z pracy potrzebuje najprostszego samochodu dla Żony, żadnych specjalnych wymagań. Małe, proste i tanie.
    Wyszukał coś takiego

https://www.otomoto.pl/oferta/skoda-...-ID6zkONJ.html

Samochód zapewne poleasingowy.
    1.4 MPI z gazem przy takim przebiegu nie będzie sprawiał problemów? To główne i w zasadzie jedyne pytanie. Chyba , że jest jakiś inny problem z tymi Fabiami.

Dzięki !

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar Bart3kk
    Auto
    Astra J 1.4T 18' & Kia Rio 1.4 08'

Domyślnie

1.4 wytrzymały silnik do gazu, ja jeździłem Fabią, która na gazie przelatała 215 tysięcy od nowości też w silniku 1.4. Ogólnie Fabia to proste auto , nie ma tam się co szczególnie zepsuć. Ja bym jednak proponował znaleźć auto bez instalacji i sam dokonać nowego montażu, wtedy można znaleźć dobrego montera i będziesz wiedział co gra z instalacją, chociaż jeżeli było to auto na bieżąco serwisowane to powinno być okej.
    http://www.autogaleria.pl/forum/showthread.php?t=13715
    KIA RIO 2008 FWD 1.4 16V DOHC -- > Mój Złoty Skośnooki Przecinak

https://autogaleria.pl/forum/showthr...-1-4TURBO-2018
    OPEL ASTRA J SEDAN 1.4T 140KM 2018

Awatar QbaKuba
    Auto
    Lepsze Ponieważ Gazowe

Domyślnie

Fabia z 1.4 jest dobra, ale może nie ten egzemplarz - prawie na pewno po firmowy i bardzo słabo wyposażony. Za te pieniądze niech lepiej poszuka czegoś starszego bez gazu. Moja kosztowała podobnie, 2008 r., miała mały przebieg, lepsze wyposażenie i jestem zachwycony, właściwie mam tylko wydatki eksploatacyjne. Polecam Łatwo znaleźć auta z polskiego salonu.

Domyślnie

Jedna zasada - kupujemy bez LPG i montujemy we własnym zakresie w dobrym zakładzie i odpowiednio serwisujemy. To jest gwarancją braku problemów. Niestety dobre 70% instalacji w Polsce jest zaniedbanych/źle serwisowanych. Silnik dostaje wtedy po nosie. Silniki dobre, z LPG współpracują spoko.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Zbanowany
    Auto
    BMW 3

Domyślnie

Szczerze mówiąc, to auto dobre na uber. Nie wiem czy można tutaj mówić o komforcie. Zgadzam się z VectorOPC, że najlepiej zainstalowac samemu. Dzisiaj to zwrot w 2 lata.

Uprawnienia umieszczania postów