Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Pierwszy samochód do 5 tysięcy złotych.

Domyślnie Pierwszy samochód do 5 tysięcy złotych.

Witam.
    Zdałem prawo jazdy i zastanawiam się nad kupnem samochodu żeby móc dojeżdżać do pracy w wygodniejszy sposób niż autobusem.
    Do pracy mam 30km, czyli dziennie pokonuję 60km. Jako że studiuje zaocznie to miesięcznie dojeżdżam 400km na uczelnie.
    Łącznie w miesiącu pokonuję około 1700km.

Jestem w tym totalnie zielony. Sam zastanawiałem się nad Volvo S40 I z silnikiem Diesla 1.9 ale najniższy przebieg jaki znalazłem to prawie 240 tyś. km(2002r). Samochód ten kosztuje równe 5 000 zł.
    Trochę bliżej również jest Volvo S40 1.9 TD za 4.5 tyś zł ale przebieg dobija do 300 000 km(2001r).

Zastanawiałem się nad Volvo S40 I ponieważ w mojej rodzinie i wśród znajomych takie auto posiadają dwie osoby, w dieslu i nie narzekają, trafili na w miarę dobre egzemplarze.
    Jestem otwarty na inne propozycje.
    Co sądzicie o Volvo S40 I oraz jaki samochód byście mi polecili?
    Ostatnio edytowane przez Serasm ; 17-04-2018 o 19:32 Powód: Małe poprawki.

Domyślnie

Części to volvo są dość drogie a 1.9 diesel nie pali w cale mało. Kup może lepiej jakąś małą benzynę np toyota yaris.

Auto
    jeździ

Domyślnie

Opcja " wyszukaj " Ci pomoże . Dużo już było takich tematów.

Auto
    Peugot 307, hatchback, 1.6, 2006

Domyślnie

Bazując na swoim doświadczeniu wybrałbym Peugota 307. Przyjemne, łatwe w kierowaniu auto. Niska awaryjność, ceny części też nie wywołują zawału. Jedyny mankament to elektryka - średnio raz na 2 miesiące przepalała się któraś żarówka.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów