Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Szybki daily car

Awatar POLYGON1
    Auto
    -

Domyślnie

A może Infinity Q50S HybridSport AWD?

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Z takim budżetem to w ogóle skody bym nie brał pod uwagę, tym bardziej że to auto w zasadzie przednionapędowe. Musisz na serio nie lubić motoryzacji, żeby iść do salonu po Superba z własnej nieprzymuszonej woli.
    Giulia Veloce to wydatek 175 tys brutto, a Stelvio lekko ponad 200 tys zł i raczej przy tym bym został. Jeżeli myślisz o A3 to tylko w wersji RS, w przypadku S3 lepiej wziąć Golfa R.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Auto
    BMW F31 340i Touring '17, BMW F20 118i '12

Domyślnie

Na pewno bym sprawdził M140i - przede wszystkim ze względu na silnik i osiągi, no i to już chyba ostatni kompakt RWD / 6 cylindrów, więc warto korzystać, póki są .

Co do ceny - jak to u Niemców - wszystko zależy od tego, na ile mocno zależy Ci na wyposażeniu - jeżeli nie rozpędzisz się za bardzo z opcjami, spokojnie zmieścisz się w budżecie. Swoją 340i kupiłem minimalnie powyżej Twojego budżetu i do tego z dobrym finansowaniem, więc tym bardziej M140i powinieneś w tej kwocie zmieścić (szczególnie w końcówce roku, czyli zamawiając w okolicach września). Może być ciężko o jazdę próbną w BMW z sześciocylindrową benzyną (rzadko kiedy mają takie demo), ale na prawdę możesz ten silnik brać w ciemno. Do tego jedynka to na prawdę fajne auto - kompakt, więc nie jest za duża do miasta, a w trasie też super sobie radzi - autostradowo praktycznie jak trójka.

Auto
    Niemieckie

Domyślnie

Superba skreśliłem. Będąc w Ganinexie w Katowicach z salonu Alfy przeszedłem do Skody. Bez jazdy próbnej stwierdziłem, że to byłby zły wybór. Zbyt zdroworozsądkowy i dzadkowy

Golf R, Stelvio skreślone również.

Czekam na jazdę próbną Stingerem 2.0 ale w okolicach Katowic nie mają przed majówką, czekam na furę, która będzie na początku maja. Natomiast jeśli chodzi o wrażenia na zimno z "macania" Stingera to jestem bardzo, bardzo zaskoczony in plus. To kawał dobrze zrobionego samochodu. Jeśli wrażenia z jazdy będą spoko to mimo, że Stinger wolniejszy to nie wiem czy nie wygra z Giulią. Im dłużej zastanawiam się nad Włoszką tym więcej wad dostrzegam niestety.

No i zostało BMW, ale salon odwiedzę jak przejadę się Stingerem

Aha, no i zostaje S3. RS3 jest niestety poza zasięgiem na dzień dzisiejszy.

Uprawnienia umieszczania postów