Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Mitsubishi Eclipse Cross 1.5T MIVEC 163 KM 2WD Intense | TEST

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Eclipse Cross jest dramatycznym autem - naprawdę nie wiem co trzeba mieć w głowie aby kupić ten samochód. Nie da się nim płynnie ruszyć, dużo pali, dynamika przeciętna, zawieszenie kiepskie, prowadzenie odstające od konkurentów. Nic dziwnego, że na ulicach niemal nie widać tego auta.

Awatar Robert_PL
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta i MiTo

Domyślnie

Ja niestety od czasu do czasu widuję ten model na ulicy... Nie dość, że źle jeździ to jeszcze wygląda jak krewny Azteca.
    Ale cóż, widocznie magia znaczka robi swoje, bo innego wytłumaczenia na kupno tego auta nie mam.

"Myśl techniczna nie może być doskonała, jeśli nie będzie doskonała pod względem estetyki."

Auto
    Subaru XV II 2.0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Rok z Bagien Zobacz posta
    Mimo moje ogromnej sympatii do marki
    A skąd ta sympatia? Aaaa, no tak: "zamienił stryjek kurę na diament"

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez fid Zobacz posta
    Zwykle nie komentuję wyboru samochodu przez forumowiczów i nawet potrafię po części zrozumieć sympatię do marki (niezłe Pajero i Pajero sport, pamięć o Lancerze EVO) ale jak można zamienić świeżą i obiektywnie dobrą Octavię 180 km 4x4 na przednionapędowe, ciasne, przestarzałe już w momencie premiery autko z silniczkiem 1,6 ? Rozumiem że jest dzika moda na suvy ale mi wydaje się to irracjonalne. Niemniej jednak życzę koledze bezproblemowej eksploatacji i zadowolenia z zakupu. ASX powinien przynajmniej być bezproblemowy.

Auto
    Subaru XV II 2.0

Domyślnie

Kolega się udziela na forum Subaru, które jest znane z uczulenia na drób - może nie chciał drażnić tam-bylców?
    A Japończyk Japończykowi krzywdy nie zrobi...

Awatar Rok z Bagien
    340
    Auto
    Mitsubishi ASX 1.6 Pb

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez fid Zobacz posta
    Na trzy diamenty, na trzy....

Cytat Zamieszczone przez mecekbomba Zobacz posta
    (niezłe Pajero i Pajero sport, pamięć o Lancerze EVO)
    Dodałbym do tego Outlandera, którego bardzo lubię, mimo jego wad.

Cytat Zamieszczone przez mecekbomba Zobacz posta
    Zwykle nie komentuję wyboru samochodu przez forumowiczów i nawet potrafię po części zrozumieć sympatię do marki (niezłe Pajero i Pajero sport, pamięć o Lancerze EVO) ale jak można zamienić świeżą i obiektywnie dobrą Octavię 180 km 4x4 na przednionapędowe, ciasne, przestarzałe już w momencie premiery autko z silniczkiem 1,6 ? Rozumiem że jest dzika moda na suvy ale mi wydaje się to irracjonalne.
    Przyczyny mojej decyzji opisałem w temacie o sprzedaży Octavii, w każdym bądź razie nie chodzi o modę na suvy (crossovery, czy jak je tam zwać).

Gdybym mógł sobie pozwolić na dołożenie 20 kPLN to byłby równie powolny (a chyba do 100 nawet wolniejszy) XV 1,6 - przynajmniej mógłbym sobie "poużywać" na koledze fid.

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    dużo pali,
    Pshaw no właśnie, to co w Skodzie (co do ASXa to nie mam jeszcze danych) udawało mi się - z trudem, ale udawało - zamknąć w granicach 9,5-10,0 l/100 na "mojej" trasie, tak tu wypluło 11,4 l. Skoda dane z tankowania, Eclipse Cross z kompa, więc pewnie realne większe.

A już odnalezienie tych danych....o matko i córko...gładzik, przyciski, palce na tablecie...jest !!!

Auto
    Subaru XV II 2.0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Rok z Bagien Zobacz posta
    (a chyba do 100 nawet wolniejszy) XV 1,6 - przynajmniej mógłbym sobie "poużywać" na koledze fid.
    Wolniejszy i to o jakieś 2 sekundy...

Ale używania by nie było, bo 2.0 jest już od ASX wyraźnie szybszy - katalogowo o 1 sekundę, a według pomiarów rzeczywistych ponoć o całe 2

Auto
    D-4D

Domyślnie

Co ciekawe XV 2.0 jest oszczędniejszy niż 1.6...

Uprawnienia umieszczania postów