Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Do 35 tyś. zł Focus Mk3

Domyślnie Do 35 tyś. zł Focus Mk3

Witam
    Proszę o opinie o Focusie Mk3 1.6 ecoboost lub 2.0tdci. Budżet 30-35 tyś zł. Myślałem również o Audi A3 ale wydaje mi się że w tych pieniądzach trudno znaleźć dobry egzemplarz po 2010 roku. Ewentualnie proszę o inne propozycje, hatchback, chyba że narzeczonej spodoba się to może być inny min 140km i dobrze by było do 10 lat.

Domyślnie

Kwestia jeszcze jakie wyposażenie cię interesuje przy tych silnikach: xenony, klima automatyczna czy manual?
    Ja w tamtym roku rozglądałem się za MK3 1.6 ecoboost z xenonami i przy budżecie 35 -37 tyś zł musiałem spasować, bo to co oglądałem w tych granicach to albo było z biednym wyposażeniem, albo miało już dobrze ponad 200000 km przebiegu lub było po grubszych przygodach. Egzemplarze które odpowiadały mi wyposażeniem i stanem technicznym zaczynały się sporo powyżej 40000 zł.

- - - Aktualizacja - - - -

Możesz jeszcze rozważyć w tym przedziale cenowym Opla Astre J 1.4 140 KM lub Alfa Romeo Giulietta 170 KM choć podobnie jak w przypadku Forda na topowe wersje będzie brakowało trochę jeszcze kilku tysięcy zł.

Uprawnienia umieszczania postów