Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Nowy Volkswagen Touareg | PIERWSZA JAZDA

Moderator Awatar daboo
    Auto
    Złoty pociąg

Domyślnie

MCL - to przeciez oczywista oczywistosc. Wycofali, bo skapneli sie ze skopana jednostka, przeczekali ze niby cos robia/usprawniaja, a teraz wypychaja zeby sie pozbyc z magazynow. Ta teoria ma sens, zupelnie jak moja nowa czapeczka z folii ameliniowej. [muzyczka z archiwum X w tle]
    Shadows| MotorPunk | Portfolio

Lubię chałwę.

Awatar Arnold
    Auto
    LC 150 (3dr), Touareg II (4XMotion), RAV4 (III), C2 (2szt)

Domyślnie

Czyli, blokad (mechanicznych) nie ma a z tego co zdążyłem się zorientować to reduktora również nie przewidują.
    Dezaktywacja trybu offroad przy 75 km/h wiąże się nie tylko z obniżaniem się nadwozia ale również (a może przede wszystkim) z tym że w tym trybie są rozłączanie stabilizatory by zwiększyć wykrzyż.

Postawienie na elektronikę nie jest niczym złym. Dobrze skonfigurowana kontrola trakcji wraz z możliwością zwiększania prześwitu i rozłączania stabilizatorów na co dzień jest aż nadto wystarczająca. A przy dobrych oponach również i do lekkiej zabawy.
    Np. Toyota tak dopracowała elektronikę że w nowym LC na nasz rynek nie oferuje już blokady tylnego dyferencjału – nie ma takiej potrzeby.

Auto mi się podoba i nie mogę się wręcz doczekać możliwości przejażdżki (a może i nie tylko przejażdżki ).

P.S. Nie wyobrażam sobie jego zakupu z innym silnikiem jak tylko z 3,0 V6 TDI
    Wyrażając swoje opinie nawet nie staram się być obiektywny

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Szczerze mówiąc - ja też. Poza tym po długiej przerwie od wysokoprężnych V6-ek przypomniałem sobie jak przyjemne akustycznie są te silniki. Ja wiem, że downsizing i redukcja liczby cylindrów jest nieunikniona, ale...
    Just another random guy driving random cars around random places.

Uprawnienia umieszczania postów