Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Mercedes S560 4MATIC Coupe | TEST

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie Mercedes S560 4MATIC Coupe | TEST

Just another random guy driving random cars around random places.

Awatar Pink
    Auto
    Opel Omega B 2.0 8V (kombi)

Domyślnie

Nie dziwię się zachwytom, jestem pewien, że jeździ się tym niezwykle przyjemnie, szczególnie jeśli ktoś nie ma ciśnienia na "sportowe doznania". Osobiście nigdy nie wybrałbym takiej konfiguracji wnętrza - jakoś mi czerwony zupełnie do tego samochodu nie pasuje - a i pewnie lakier inny niż biały, ale to szczegóły. Zazdroszczę możliwości "popływania" tą potężną motorówką

Awatar Mario Boss
    Auto
    Mazda 6 GH 2.0 / Alfa Romeo 159 Tbi Sportwagon

Domyślnie

Nie rozumiem o co chodzi producentowi z tym przesunięciem kolumny kierownicy. Wygląda to irytująco . A znając moje zamiłowanie do symetrii , denerwowałoby mnie za każdym razem.
    Poza tym - samochód idealny ( oprócz koloru skóry ) .
    Paradoks menela : Menel jedzie tramwajem i jednocześnie tramwaj jedzie menelem.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Kierownica w moim infiniti jest też zakrzywiona tak że lewa strona jest dalej niż prawa.
    Auto jest fajne ale nie powala swoją prezencją. Poprzednik cl budził we mnie więcej emocji. Odróżniał się od gamy, był monumentalny ale też smukły. Ten, choć duży, to wygląda po prostu jak jeden z podobnych do siebie innych modeli całej gamy. W sumie też nie ma za bardzo konkurencji.

Awatar Pink
    Auto

Domyślnie

Zgoda, ale poprzeczkę zawiesiłem wysoko - CL to jeden z najpiękniejszych samochodów XXI wieku

Awatar Omaley
    Auto
    Punto

Domyślnie

Mam zupełnie inne zdanie, ostatnim pięknym coupe Mercedesa był CL, ale 215. A najciekawszym i najładniejszym - S Coupe/CL C140 z lat 92-98. Był też najbardziej dopracowany i uważam, że zarówno w wersji 5,0 jak i 6,0 V12 jest znacznie lepszym pojazdem od tego tu pokazanego elektronicznego szitu.

Awatar Pink
    Auto

Domyślnie

No i spoko, każdy może mieć inne preferencje stylistyczne. Dla mnie wymienione przez Ciebie generacje są urodziwe, ale nie mają startu do C126, a dla Ciebie odwrotnie

Uprawnienia umieszczania postów