Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Opel Grandland X 1.6 TURBO D Elite | TEST

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie Opel Grandland X 1.6 TURBO D Elite | TEST

Just another random guy driving random cars around random places.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

No szkoda, bo liczyłem, że Opel będzie tą sportową marką w koncernie, coś jak Seat w VAGu, a tutaj auto wyszło chyba trochę nijakie.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Dajmy im czas. To dopiero pierwsze auta stworzone z PSA. Struktura tego koncernu ciekawie się zmienia - np. w Polsce szefem „całości” (Peugeot, DS, Citroen i Opel) został dotychczasowy szef Opla.

Awatar spider
    Auto
    3008 - 2017

Domyślnie

Myślałem, że tylko ja zauważyłem kiepskie spasowanie i słabej jakości plastiki w porównaniu do 3008...

Domyślnie

nie rozumiem dlaczego po przejęciu Opla Peugeot zamiast wykorzystać u siebie to co w Oplu dobre, np. infotainment, oświetlenie czy mocniejsze silniki benzynowe upycha w Oplu swoje dziadostwo. Ze złożenia klocków z jednego i drugiego mogłoby wyjść lepsze 3008 a wyszło nudniejsze 3008.

Auto
    BMW F31 340i Touring '17, BMW F20 118i '12

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez mecekbomba Zobacz posta
    nie rozumiem dlaczego po przejęciu Opla Peugeot zamiast wykorzystać u siebie to co w Oplu dobre, np. infotainment, oświetlenie czy mocniejsze silniki benzynowe upycha w Oplu swoje dziadostwo. Ze złożenia klocków z jednego i drugiego mogłoby wyjść lepsze 3008 a wyszło nudniejsze 3008.
    Pytanie, co dokładnie kupili od GM, być może samą markę, bez technologii, silników, itp. więc siłą rzeczy muszą brać je od siebie.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez koki Zobacz posta
    Pytanie, co dokładnie kupili od GM, być może samą markę, bez technologii, silników, itp. więc siłą rzeczy muszą brać je od siebie.
    Nie, niedawno PSA się skarżyło że GM wprowadził ich w błąd co do ekologiczności silników Opla (kosztów dostosowania do nowych norm). Poza tym PSA chyba się nauczyło czegoś na przykładzie Spykera który "zapomniał" kupić od GM praw do Saaba 95 i zbankrutował.

Uprawnienia umieszczania postów