Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Renault Megane II 1.6 16V

Domyślnie Renault Megane II 1.6 16V

Witam. Słyszałem mieszane opinie na temat tego samochodu. Niektórzy mówili, że jest spoko i fajnie się nim jeździ lecz ma drobne usterki, które można naprawić tanim kosztem w garażu. Inni mówili, że to jedno z najgorszych samochodów. Teraz nie wiem co myśleć. Byłem, widziałem samochód na własne oczy. Wsiadłem do środka. Było wszystko fajnie, małe ryski miał. Jedyne co mnie od niego odrzuca to to, że samochód nie odpala na tradycyjny kluczyk ale na kartę. Jednak długo szukam już samochodu, więc chyba to przebojelę :^ Jednak jazdy próbnej nie miałem bo gościu bał się, że mu popsuję (mogła to być też wymówka, bo coś popsute. Najwyżej następnym razem to tata pojedzie i sprawdzi) więc nie wiem jak jeździ. Dlatego piszę tutaj, aby poznać Wasze opinie. Pozdrawiam.
    Link do sprawdzanego samochodu:
    https://www.otomoto.pl/oferta/renaul...l#gallery-grid

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Mieliśmy w rodzinie Megane II 1.6 16V 3d i auto było świetne. Był problem z cewkami i trochę trudniej wymienić żarówki. Ja co prawda miałem lepszy poziom wyposażenia i wersje hatchback, ale z całym sercem, jeżeli auto nie było bite, mogę polecić.

Mam nadzieję, że nie dałem się złapać na podbiciu reklamy ogłoszenia...
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Domyślnie

Nie nie. Po prostu chcę poznac opinię. To wszystko.

Domyślnie

dobrze, że nie laguna ;p

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów