Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: 2018 Mazda 6 | PIERWSZA JAZDA

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez hondacbr11 Zobacz posta
    Może będę pretensjonalny, ale "a i tak sprzedają się jak świeże bułeczki to chyba nie jest tak źle" Sprzedają się gorzej od sławetnego i awaryjnego Talismana
    Nie, sprzedaje się w tym roku lepiej niż Talisman ale to głównie "zasługa" spadku sprzedaży Talismana (- 48 %). Niemniej jednak wyniki sprzedaży 6 są złe. Nie sądzę żeby lifting 6 zmienił pozycję rynkową tego modelu, nie dość że w Europie sprzedaż leży to w Stanach 6 przegrywa nawet z Passatem. Gdyby zresztą Mazda wierzyła w sukces 6 zobaczylibyśmy nowy model.

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

Talisman do maja 8768 szt Mazda 6 do maja 8562 szt, więc gdzie jest to więcej Mazdy, sprawdzasz info zanim coś napiszesz ?? Oczywiście to o niczym nie świadczy, tym bardziej nie świadczy o wyższości jednego nad drugim, żeby mi zaraz ktoś nie napisał że fanatykiem jestem. Tylko stwierdzam fakty Co ciekawe jak napisali w artykule Mazda bardzo dobrze sprzedaje się w PL, co jest ciekawe mimo wyższej ceny aut z Japonii, co się ma na szczęście za niedługo zmienić.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez hondacbr11 Zobacz posta
    Talisman do maja 8768 szt Mazda 6 do maja 8562 szt, więc gdzie jest to więcej Mazdy, sprawdzasz info zanim coś napiszesz ??
    Tak, sprawdzam. To były dane za okres do końca kwietnia. Powstrzymaj się proszę od komentarzy na poziomie moto.pl.

Auto
    Audi A4 2.0 TDI

Domyślnie

Chłopaki! Spokojnie!

Awatar hondacbr11
    Auto
    Laguna II GrandTour 2.0 16v Turbo

Domyślnie

A moje dane na okres do maja mówią co innego.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Zauważcie tylko, że Talisman zaczął schodzić do flot i wypożyczalni. Francuskie firmy (w tym np. Danone) korzystające z ALD Automotive poszły właśnie w Talismany, zaś z wypożyczalni/wynajmów długoterminowych model ten jest oferowany m.in. w Expressie.

Mazda z kolei wygrywa u prywatnych przedsiębiorców (i w małych firmach) - tam jest chętnie wybierana, co ciekawe prawie zawsze w najbogatszej wersji, często z jednostką 2.5. Zresztą silniki benzynowe w tym modelu stanowią aż 95% sprzedaży - diesli prawie nikt nie kupuje
    Just another random guy driving random cars around random places.

Awatar franek-b
    Auto
    OUTBACK, AVENSIS (FOR SALE)

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta

Mazda z kolei wygrywa u prywatnych przedsiębiorców (i w małych firmach) - tam jest chętnie wybierana, co ciekawe prawie zawsze w najbogatszej wersji, często z jednostką 2.5. Zresztą silniki benzynowe w tym modelu stanowią aż 95% sprzedaży - diesli prawie nikt nie kupuje
    Chyba tylko w PL, ponieważ w DE jest na 9 benzyn przypada 7 diesli

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Tak, oczywiście pisałem o rynku PL.
    Just another random guy driving random cars around random places.

Uprawnienia umieszczania postów