Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Volvo V60 D4 Inscription | TEST

Auto
    Duże

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    Dane techniczne pobrane zostały ze strony Volvo, choć tu pojawia się ciekawy problem - na polskiej stronie jest masa 1650. Na europejskiej - 1729. Na innych wersjach językowych można spotkać jeszcze inne wartości. Jutro wrzucę screen, gdyż uzupełniając tabelę w Volvo XC60 red. Kopyciński zebrał wszystkie wyniki w jednej grafice. W Volvo też nie potrafią wyjaśnić skąd te różnice.
    Ale jeszcze ciekawiej jest z benzynowym T6 AWD W Polsce waży ono 1628 w co kompletnie nie wierzę, w Niemczech już 1905
    Normy normami ale 300 kilo różnicy? U nas ważą samą blacharkę z silnikiem?

Na marginesie - poprzednie V60 D4 aut wg strony polskiego importera waży 1744kg. Nowy model nie wygląda na lżejszy a wprost przeciwnie, choćby z racji rozmiarów. Ktoś tu robi dobre miny...
    Ostatnio edytowane przez Sinobrody ; 08-08-2018 o 07:46

Auto
    Renault Clio IV Grandtour

Domyślnie Volvo V60 D4 Inscription | TEST

Cytat Zamieszczone przez Sinobrody Zobacz posta
    Coś takiego jak "najlepszy w klasie" nie istnieje. Dla każdego najlepsze będzie co innego. Jeżdżę już trzecim Volvo i żadne jeszcze nie było "najlepsze w klasie" ale po każdym kolejnym przesiadałem się ponownie do Volvo, dla unikalnego miksu ergonomii, komfortu i... ceny Tymczasem ceny w górę, ergonomia ograniczona dotykowym ekranem... oby komfort pozostał
    Dlatego napisałem , że jest to moja opinia i dla mnie jest to najfajniejszy samochód w klasie Mam do czynienia często z XC60 Inscryption T5, i już ten model bardzo mi się podoba, a V60 ma jeszcze jedna nad nim przewagę. Nie jest suvem

Zgodzę się, że Volvo przegieło opierając cała gamę silnikowa na 2 litrówce. Zgodzę się również , że bardzo mocno stawiają na wygląd i poczucie przyjemności obcowania z ich wnętrzami - bo to trzeba przyznać naprawdę są dopracowane i człowiek się dobrze w nim czuje. Lecz to znowu moja prywatna opinia

Auto
    Ostani Samuraj ;)

Domyślnie

Z wygladu bardzo mi sie podoba.
    Co do cen, to uwazam, ze przegieli sporo.

Nie zgodze sie tez z super jakoscia wnetrza - jak macalem XC60 inscription, to owszem, wszystko ladnie wyglada, ale nie sprawia wrazenia, ze przetrwa lata w podobnym stanie, Moze to tylko moje wrazenie.

Tez nie rozumiem, jak Volvo, ktore tak bardzo idzie w bezpieczenstwo, moze oferowac dotykowy tablet. Rozumiem, ze prawie wszyscy tak robia, ale Volvo czesto bylo pod prad, a tu jednak nie...

Osobiscie czekam na wersje CC D4 AWD - byloby dla mnie idealne, ale pewnie bedzie wycenione kosmicznie.

Ciekawe, jakie beda rabaty, jak sie model troche opatrzy, powiedzmy za rok.

Auto
    Duże

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Piciu Zobacz posta

Osobiscie czekam na wersje CC D4 AWD - byloby dla mnie idealne, ale pewnie bedzie wycenione kosmicznie.

Ciekawe, jakie beda rabaty, jak sie model troche opatrzy, powiedzmy za rok.
    Rabaty pewnie będą ale niekoniecznie CC musi być wycenione kosmicznie. Pamiętam, przymierzałem się do poprzedniego V60 CC w wersji T5 konfiguracja wychodziła na poziomie "zwykłego" V60 AWD, róznica to było 1-2 tys.pln. A gdy V60 doposażyło się w podobne spoilery i dyfuzory to nawet wychodziło drożej Zdecydowałem się poczekać na nowy ale podczas jazd XC60 obsługa tego tabletu mocno mnie irytowała. Na koniec zawędrowałem przypadkiem do instrukcji obsługi, która nie dość, że dłuuuugo się wgrywała blikując obsługę to jeszcze nie udało mi się już jej zamknąć. Duży minus. Ale z kolei nawet standardowe audio volvo z 5-cio zakresowym korektorem nadal lepsze od B&O w A4 z opcją "tony niskie, tony wysokie" i koniecznością dokupienia extra Audi Music Interface czyli... złącza USB do słuchania muzyki. W standardzie USB tylko ładuje telefon . Obawiam się tylko, że Volvo przegra finansowaniem - takie auta kupuje się głównie w leasingu.

Uprawnienia umieszczania postów