Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Maserati Ghibli Diesel GranLusso | TEST

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Ładnie się na to auto patrzy, ale środek niestety bardziej trafia w amerykańskie gusta w stylu Lexa czy Infiniti, niż prawdziwe włoskie premium.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

redaktor autoGALERII Awatar Di Kej

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez rowerek Zobacz posta
    Może jestem dziwny, ale z dźwięku diesla bardziej mi podchodzi rzędowa piątka, bo brzmi unikalnie i wcale nie mniej 'rasowo' idąc pełnym ogniem. Choć swoją opinię opieram jedynie na pojedynczym i krótkim spotkaniu z takim Maserati, więc może przy dłuższym obcowaniu zmieniłbym zdanie.
    Ja też mimo wszystko jestem za Volvo! S60 CC D5 jeszcze ze słusznym silnikiem było najlepiej brzmiącym dieslem jakim jeździłem

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez test1uci Zobacz posta
    Ładnie się na to auto patrzy, ale środek niestety bardziej trafia w amerykańskie gusta w stylu Lexa czy Infiniti, niż prawdziwe włoskie premium.
    Sorry ale ten środek do GS czy m/q70 nawet nie ma podejścia. Byłem zdziwiony jak zajrzałem do tego auta i zobaczyłem dość wtórne dizajnersko wnętrze. Owszem jest kierowany do Amerykanów ale tu inspirowano się raczej caddim https://www.netcarshow.com/cadillac/...llpaper_d6.htm

Uprawnienia umieszczania postów