Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Przepychanka małych dzieci

Awatar Grey
    Auto
    Zoom-Zoom 3 1.6 MZR Active

Domyślnie Przepychanka małych dzieci

Jakbyś zagłębił się w temat jednostki 1.6 Puretech to byś wiedział, że to jest zupełnie inny motor niż THP gdzie większość części jest zupełnie nowa i wyeliminowano cześniejsze problemy, ale lepiej stękać na forum i wywoływać gównoburzę

Awatar Godzilla
    Auto
    mocne i szybkie :-)

Domyślnie

Liczyłem, że jako forumowy "ekspert" od wszelakich silników uświadomisz nas tutaj i zamieścisz stosownego linka, pod jakim szczegółowo zapoznamy się wszyscy punkt po punkcie jakież to zmiany wprowadzono w najnowszej flagowej jednostce koncernu PSA o pojemności 1.6l, której nazwa jest zupełnie inna niż THP...

Awatar Grey
    Auto
    Zoom-Zoom 3 1.6 MZR Active

Domyślnie

Nie chce mi się - Internet jest dostępny dla każdego, skoro wyglaszasz stanowczym tonem swoje opinie to U CIEBIE powinny być one poparte przynajmniej wiedza, bo argumentacji nie uswiadczy się w twoim wypadku. Także google i czytamy o 1.6 Puretech po zrobionych lekcjach

Awatar Godzilla
    Auto
    mocne i szybkie :-)

Domyślnie

Nie chce Ci się bo oczywiście nie masz żadnych informacji, a wieści o "nowym silniku" to raczej od katechetki na lekcji religii w gimnazjum...

Wracając do meritum - mogę się założyć, że największa zmiana dotyczy nazwy, a choćby rozrząd jak był na łańcuchu tak jest nadal...

Uprawnienia umieszczania postów