Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Citroen C5 Aircross | NEWS

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie Citroen C5 Aircross | NEWS

Zapraszam do dyskusji na temat newsa dotyczącego nowego: Citroen C5 Aircross wyceniony [POLSKI CENNIK]

Fotogaleria:
    #drivetastefully

Awatar Grey
    Auto
    2017 Seat Leon 1.4 EcoTSI FR

Domyślnie

To jest bliźniak 3008, więc ja osobiście nie miałbym dylematu gdybym musiał wybierać pomiędzy tymi dwoma autami - Citroen odpada w przedbiegach dzięki tej zabawkowej i niepoważnej stylistyce. To co w C3 czy Cactusie i to jedynie przedliftowym robił robotę tak tutaj wygląda kuriozalnie i śmieszne. Jestem niemal pewien, że będzie sprzedawać się dużo gorzej od Peugeota.
    Jak dbasz o swój samochód, tak dbasz o swoją żonę.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 2 x USA

Domyślnie

pomijajac marudzenie na ceny ktore standardowo w psa ostatnio sa z kosmosu (chociaz akurat w citroenie to zawsze porzadnie rabatowali) to ja widze jedna powazna niedorobke - sa 3 niezalezne fotele z tylu ale tylko dwa maja isofix... juz nowe berlingo ma 3.

Awatar Rok z Bagien
    340
    Auto
    Mitsubishi ASX 1.6 Pb

Domyślnie

Hmmm...230 mm prześwitu i system zawieszenia Citroen Progressive Hydraulic Cushions z hydraulicznymi stoperami w amortyzatorach.

W ciemno bym tego nie kupił bojąc się o zachowanie w zakrętach, a i trwałość może być zagadką.
    Owa promowana przez producenta możliwość personalizacji praktycznie nie dotyczy wersji Live (kolor, kolor relingów, dwa systemy wspierające i koło dojazdowe - ani felg, ani wnętrza nie dobierzemy).

I jakoś tak nie mogę znaleźć po bożemu cennika + wyposażenia na stronie.
    Ani informacji ile, na ten pojazd, jest gwarancji.

Co do wyglądu, to nie wiem, czy kolega Grey nie ma tu racji. Trzeba by zobaczyć na żywca.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Bardzo mi się podoba ten projekt. Jednakże od Citroena spodziewałbym się więcej praktyczności. W stosunku do C4 Picasso jest krok w tył. Ok, ja wiem, że jak vana zamienimy na suva to przestrzeni będzie mniej, ale fotele w drugim rzędzie mniej się odchylają, środkowy nie ma isofixa a nawiewy w tunelu środkowym będą komuś wiały w jajka, albo uderzać w kolana / piszczele.
    Oczywiście za fotele i zawieszenie duży plus. Słyszałem o tym zestawie dużo dobrego, ale muszę się jeszcze przejechać nowym C4 Cactus żeby się przekonać na własnym tyłku.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Auto
    Duże

Domyślnie

A mi się wlaśnie owa "zabawkowatość" podoba. Mierżą mnie już trochę te nadęte, poważne a czasem wręcz agresywnie wyglądające SUVy, jakby grały w gansterskich filmach. Zresztą, do zabawkowatości pasuję silniki Ale skoro 1,6thp wystarcza w 3008 to tutaj będzie tylko lepiej, zwłaszcza, że automat jest 8śmio biegowy, co powinno obniżyć spalanie autostradowe. 3008 przy 140 km/h pali jakieś 11 litrów na 6-stym biegu. Przy 90 km/h około 5 więc całkiem, całkiem. Też się przejadę, a co mi tam

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    pomijajac marudzenie na ceny ktore standardowo w psa ostatnio sa z kosmosu (chociaz akurat w citroenie to zawsze porzadnie rabatowali) to ja widze jedna powazna niedorobke - sa 3 niezalezne fotele z tylu ale tylko dwa maja isofix... juz nowe berlingo ma 3.
    Berlingo ma szersze fotele. Tutaj środkowy jest węższy. Zapewne za wąski na ISOFIX
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

Ciekawy samochód, w top specyfikacji z top benzyną 140k. Za 2 lata będę szukał czegoś w leasing, na pewno przetestuję.

Awatar tomash_k
    Auto
    Kia Proceed III

Domyślnie

Zastanawia mnie za każdym razem skąd wytykanie braku 4x4 przy premierze nowych aut np teraz odnośnie hybrydy w c5 aircross. Przecież większość z nas z tego nie korzysta, auto jest lżejsze, tańsze, mniej pali, a nieraz w bagażniku i na tylnych fotelach mamy też dzięki temu więcej miejsca. Zastanawiając się nad kupnem Kadjara nie tak dawno temu, nawet nie brałem pod uwagę 4x4. BTW ciekawe, że w PL tego modelu za często się nie ogląda na drogach, a w Europie jest hitem sprzedaży.

Auto
    S40 D3, Superb III 1.8tsi L&K

Domyślnie

Bo wtedy sens suva jest znikomy (moim zdaniem). Była już tu kiedyś zaciekła dyskusja na ten temat.
    Po co brać suva bez 4x4 (to powinna być największa zaleta tego typu aut), skoro można wziąć np. kombi klasy C/D? Przecież takie kombi jest lżejsze, tańsze, mniej pali (tyle teraz wszyscy trąbią o ekologii), jest cichsze, lepiej się prowadzi itd.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Uprawnienia umieszczania postów