Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Wasze doświadczenia ze sprowadzanymi samochodami używanymi. Czy lepiej nówka?

Auto
    Megane Cabrio Coupé 2.0

Domyślnie Wasze doświadczenia ze sprowadzanymi samochodami używanymi. Czy lepiej nówka?

Witajcie mam ogólny dylemat, bo jeszcze nic nie wybrałam konkretnego. Zastanawiam się nad kilkoma modelami. Czy warto kupić auto używane za 120-150 tys. sprowadzane. Czy raczej jest duże prawdopodibieństwo, że się trafi na bubla. Czy może lepiej jednak wybrać gorszy samochód, ale nowy. Na przykład z wyprzedaży rocznika?
    Ostatnio edytowane przez Kanowa ; 08-10-2018 o 10:09
    Jestem kobietą

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Można jeszcze kupić auto używane, krajowe, z pewną historią i małym przebiegiem od pierwszego właściciela albo salonu. Trzeba mocno przewalać ogłoszenia ale jak ktoś nie jest uparty na jedną markę i pójdzie na kompromis pod względem wersji i wyposażenia to wyłowi okazję. Jak tak zrobiłem i jestem zadowolony.

Auto
    Megane Cabrio Coupé 2.0

Domyślnie

To trzeba się dobrze znać, a ja się niestety nie znam. Nie mam też upatrzonego modelu, także może by się coś znalazło z używanych. Tylko jeden znajomy mi powiedział, że w przypadku samochodów nie ma czegoś takiego jak okazja.

Jako właściciel Infinity poleciłbyś te samochody?

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

Tu bardziej potrzebna jest cierpliwość do takich zakupów.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Z tego co się zorientowałem to model M(q70) który kupiłem jest najbardziej dopracowany ze wszystkich jakie ta marka wypuściła. FX(QX) też jest dobry. Za to już nowsze modele Q50 i q60 mają swoje kłopoty. Nie ma czegoś takiego że dana marka wypuszcza wszystkie dobre albo złe auta ale im nowszy model tym zazwyczaj gorszy pod względem trwałości. Złote lata dla motoryzacji już mamy za sobą. Może powrócą w postaci pełnych elektryków.
    Napisz czego szukasz to może ktoś Ci coś podpowie.

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów