Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Toyota Aygo x-cite 1.0 VVT-i | TEST

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie Toyota Aygo x-cite 1.0 VVT-i | TEST

Just another random guy driving random cars around random places.

Auto
    Subaru XV II 2.0

Domyślnie

Trojaczki to takie gokarty. Jeżdżenie gwarantuje banana na twarzy pod warunkiem, że nie wypuszczamy się nawet kawałek za miasto.
    To samochód specjalizowany do jednego, jedynego zastosowania, bez śladu uniwersalności.
    Nie wiem, czy to się pogorszyło od wersji przedliftowej, ale na rekordowo ciasnej Malcie nie odczuwałem większego dyskomfortu z powodu średnicy zawracania.

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Mój garaż pod blokiem nie należy do największych - większymi autami trzeba przejeżdżać między kolumnami niekiedy na milimetry. I co ciekawe w kilku zakrętach podobnie wygląda kwestia w Aygo. Zawracanie w wąskich uliczkach to również utrapienie. Nie spodziewałem się, że tak małe auto może zachowywać się jak mikro-tankowiec
    Just another random guy driving random cars around random places.

VIP Awatar Robak
    Auto
    Infiniti M35h

Domyślnie

Wczoraj z dziećmi byłem na "Hotel Transylwania 3". Jak zobaczyłem te zdjęcie z pierwszego postu to w mgnieniu oka przypomnieli mi się bohaterowie tej animacji. Ta przeokropna gęba w tym kolorze może przyprawić o mdłości.

Domyślnie

Jak dla mnie świetne auto o ile nie jest w kolorze różowym Żona ma czarno białe i po mieście jeździ jej się bardzo dobrze. Jest na tyle małe, że przez rok jeszcze ani razu go nie przerysowała (moje kombi już dwa razy). Spalanie też zadowala 4,9l. Chociaż jak ja pożyczam to mam z 1,5l więcej na setkę, za ciężką nogę mam

Uprawnienia umieszczania postów