Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: DS 7 Crossback Grand Chic Performance Line 1.6 PureTech 225 KM | TEST

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie DS 7 Crossback Grand Chic Performance Line 1.6 PureTech 225 KM | TEST

Ostatnio edytowane przez MCL ; 26-10-2018 o 17:22
    #drivetastefully

Awatar Ryjas
    Auto
    Twingo Initiale1,2 16V '01,Grand Scenic 1,9 dCi 130 KM '06; 306 1.4 '99

Domyślnie

Piękny samochód... ta Toyota Link jest do testu Aygo
    SAMM Studio Architektoniczne Michał Majewski - SAMM.pl - architektura, wnętrzarstwo, projekty budowlane, projekty wykonawcze
    Zapraszam do polubienia profilu na facebooku

Auto

Domyślnie

Piątek, piąteczek... poprawione
    #drivetastefully

Awatar Rok z Bagien
    340
    Auto
    Mitsubishi ASX 1.6 Pb

Domyślnie

"Pytanie to postawiłem już dwukrotnie – raz podczas wywiadu z Arnaudem Ribautem, szefem marketingu DS Automobiles, oraz podczas tego DS 7 Crossback z silnikiem wysokoprężnym, który miałem okazję przeprowadzić na w połowie roku 2018"

Zamiast "tego" nie powinno być testu?

Auto

Domyślnie

W rzeczy samej
    #drivetastefully

Awatar Rok z Bagien
    340
    Auto
    Mitsubishi ASX 1.6 Pb

Domyślnie

Hmmm....

Ja bym podszedł do tego samochodu inaczej (rozumiem, że idea samego testu jest inna) i odpuścił technikę.

DS5 (jeszcze Citroena) to dla mnie jeden z najładniejszych samochodów ever, no takie aberracjo...nic nie poradzę.

DS7 Crobssback idzie po tej samej linii. Albo mnie kochaj albo rzuć.

W pięknym kolorze byłby jak super modelka (nazwisko dowolne....), z długimi pięknymi nogami, zgrabna, piękne włosy, ubrana u Armaniego, ze smaczkami, od których nie sposób oderwać wzroku.
    I choćbyś wiedział, że to wredna jędza, że rozchwiana emocjonalnie, że kapryśna, że rozrzutna, że nie stała w uczuciach... to i tak się obejrzysz.

I wg mnie tak samo jest z tym samochodem, ktoś zamożny kupi nie patrząc na motor, spalanie, harmonie (albo nie) zawieszenia itd. Kupi bo ładne, oryginalne i ze znaczkiem, którego lwia część przechodniów nie skojarzy - czyli pewnie ekskluziv do n - tej potęgo Panie.

I dobrze, że i taka jest motoryzacja.

Auto

Domyślnie

Tylko kochaj albo rzuć nie wystarczy, aby marka miała w ogóle sens. Design i charakter tego auta kupują mnie w ciemno. Szkoda tylko, że w parze z tym wszystkim nie idzie właśnie ta technika. Bo wszystko jest super pięknie i cacy do momentu, w którym okazuje się, że tak naprawdę DS 7 Crossback nie jest dużo lepszym autem od takiego Peugeota 3008, z którym łączy go masa rzeczy. Począwszy od małych elementów, takich jak wykończenie poszczególnych elementów czy dobór plastików aż po ważne kwestie - na przykład wspomniane wyciszenie nadkoli. Poza tym brakuje tutaj właśnie tych odcieni. Są tak naprawdę dwa ciekawe kolory. A reszta? Tutaj potrzeba powrotu do starego dobrego francuskiego stylu. Zielenie, błękity, pomarańcze, głęboka wiśnia, do tego jasna koniakowa tapicerka - wszystko to sprawiłoby, że samochód ten miałby czym kusić. A teraz? Teraz jest po prostu trochę ciekawszym SUV-em.
    #drivetastefully

Awatar Rok z Bagien
    340
    Auto
    Mitsubishi ASX 1.6 Pb

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez MCL Zobacz posta
    Design i charakter tego auta kupują mnie w ciemno. Szkoda tylko, że w parze z tym wszystkim nie idzie właśnie ta technika. Bo wszystko jest super pięknie i cacy do momentu, w którym okazuje się, że tak naprawdę DS 7 Crossback nie jest dużo lepszym autem od takiego Peugeota 3008, z którym łączy go masa rzeczy.
    Masz wolne kilka baniek na koncie, willę na Lazurowym Wybrzeżu, kupujesz Puga, czy DS7?

A co do reszty, masz pełną rację.

Awatar vonski
    Auto
    Ceed 2 GT

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Rok z Bagien Zobacz posta
    Masz wolne kilka baniek na koncie, willę na Lazurowym Wybrzeżu, kupujesz Puga, czy DS7?
    Eeeee... Żadnego z nich?

Tapatalk @ Google Pixel

Awatar Rok z Bagien
    340
    Auto
    Mitsubishi ASX 1.6 Pb

Domyślnie

Czegoś w temacie DS7 trzeba się trzymać.

Uprawnienia umieszczania postów