Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Poskładajmy sobie auto

Auto
    D-4D

Domyślnie

Co za brednie. Takie myślenie wśród Polaków jest faktem i wywodzi się z PRLu, zacofanego, z przymusem pracy, ograniczaniem własności prywatnej, co skutkowało brakiem szacunku dla rzeczy wspólnych (państwowe=niczyje, przyzwolenie na kradzież). Media to tylko zrelacjonowały.

A co do procesu produkcji to nie ma znaczenia kto składa auta tylko jak został przeszkolony i jak skuteczna jest kontrola jakości.

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez norek Zobacz posta
    O jaką? Może Ci wyjaśnię. O taką, którą spotykam co dzień w różnych zawodach tu w Polsce w ASO Renault też.
    może ja ci wyjaśnię, że swój post powinieneś zakończyć na rodzimych partaczach, reszta to promowanie nienawiści na tle narodościowym.
    post zgłosiłem oczywiście, mam nadzieję, że nie tylko zostanie usunięty, ale też dostaniesz dożywotniego bana, tego bym sobie życzył.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar norek
    Auto
    kia cee'd

Domyślnie

Czy Was pogięło z tą narodową nadwrażliwością? Jeżeli ktoś w swojej polskości czuje się urażony to przepraszam ale niestety mamy w narodzie dużą różnorodność jeśli chodzi o pracowitość

Awatar test1uci
    Auto
    VW Golf Highline 1.4 TSI 160 DSG7 '10

Domyślnie

A gdzie wyślesz naszych rodzimych partaczy? Prawdziwych Polaków, patriotów itd
    Jestem Polakiem i nie uważam siebie za partacza. Plujesz na mnie, nie będę mówił że deszcz pada!
    Nie wiem, jakiej narodowości jesteś, ale jak nas nie lubisz, to przynajmniej nas nie obrażaj i naucz się odrobiny kultury, bo ja ci nic złego nie zrobiłem i na to się nie godzę.

Druga rzecz, to ktoś tutaj słusznie zauważył, że jakość spada i będzie spadać dopóki jedynym kryterium przyjęcia na dane stanowisko nie będą umiejętności kandydata, a nie narodowość, kolor skóry, płeć itd.
    Historia: Fiat Tipo S 1.4 8V '95 -> Renault Laguna Grandtour RN 1.8 8V '96 -> Fiat Grande Punto Sport 1.4 16V '06

Awatar Buzzer
    Auto
    EIVg

Domyślnie

Czy Was pogięło z tą narodową nadwrażliwością? Jeżeli ktoś w swojej polskości czuje się urażony to przepraszam ale niestety mamy w narodzie dużą różnorodność jeśli chodzi o pracowitość
    Norek bredzisz - temat jest o trzeszczacym talismanie a ty atakujesz Polakow. WTF???

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Królowa lawet

Domyślnie

Nie krytykujcie Polaków. Panda II składana była w Tychach i miała bardzo dobre opinie. Po przeniesieniu produkcji do Włoch (brawo platforma!) jakość spadła.

Uprawnienia umieszczania postów