Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Do 35 tys. zł - hatchback/sedan na trasę

Domyślnie Do 35 tys. zł - hatchback/sedan na trasę

Cześć wszystkim na Forum!

Po ponad roku bez samochodu i skrzętnego odkładania, czas coś wybrać i kupić.

Poszukuję auta do 35 tysięcy zł, hatchbacka lub sedana, choć jestem gotów rozważyć też kombi.

Kryteria:

1) przeznaczenie - samochód w zdecydowanej większości na trasę (autostrady, ekspresówki lub DK), sporadycznie byłby używany w ruchu miejskim,
    2) wyposażenie - najbardziej zależy mi na klimatyzacji automatycznej (choć toleruję też manualną) oraz tempomacie,
    3) moc silnika - nie mam jakichś wielkich wymagań, ale min. 100 KM by się przydało,
    4) paliwo - diesel, ewentualnie benzyna + LPG bądź sama benzyna z silnikiem, który "lubi się" z instalacją LPG,
    5) wiek samochodu - poszukiwałem od roku 2012 i młodszych, ale nie zamykam się na starsze roczniki (chciałbym, by samochód posłużył mi ok. pięciu lat),
    6) eksploatacja - jako samochodowy laik zależy mi, aby ewentualne naprawy ograniczały się do spraw eksploatacyjnych, bardzo zależy mi na małej awaryjności (złe doświadczenia z przeszłości),

Będę bardzo wdzięczny za Waszą pomoc w propozycjach samochodów.

Do tego, jeśli macie wiedzę, gdzie w Warszawie (lub okolicach) mógłbym trafić na salon/komis, któremu warto zaufać, również byłoby super się dowiedzieć.

Pozdrawiam!

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Królowa lawet

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Zychu92 Zobacz posta
    gdzie w Warszawie (lub okolicach) mógłbym trafić na salon/komis, któremu warto zaufać, również byłoby super się dowiedzieć.

Pozdrawiam!
    Zanim stracisz czas na wizytę w jakimkolwiek komisie, polecam obejrzeć ten materiał:

Co do tematu to polecam jakiegoś Opelka Astrę J 1.4 140 KM z LPG lub Hondę Civic ufo 1.8 140 KM z LPG, ew. Accorda 2.0 150 KM z LPG.
    Four wheels move the body.
    Two move the soul.

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez AGENT Zobacz posta
    Zanim stracisz czas na wizytę w jakimkolwiek komisie, polecam obejrzeć ten materiał:

Co do tematu to polecam jakiegoś Opelka Astrę J 1.4 140 KM z LPG lub Hondę Civic ufo 1.8 140 KM z LPG, ew. Accorda 2.0 150 KM z LPG.
    Dzięki za pomoc!

Materiał obejrzałem, trochę porażający...

Awatar Gadżet
    Auto
    Golf IV 1.6/ X3 2.0d / E46 318d

Domyślnie

Ten cały wywiad "trochę" podkoloryzowany żeby dobrze się niósł w sieci.
    Co do samochodów to z kompaktów: Kia Cee'd/hyundai i30 1.6 crdi, Focus tdci. Z klasy średniej Pug 508/ Citroen C5 2.0 hdi albo Mondeo z tym samym silnikiem, jest też Seat Exeo, których jest mało no i to takie pół drogi między segmentami C/D ze względu na wymiary, ale też ma dobrego diesla i benzyny (1.6 mpi - słaby, ale pancerny, 1.8T też ujdzie do gazu, ale jest ich mało i nie mylić z 1.8tsi 160, których też trochę jest). Jak ma być powyżej 2012 to Hondy bym sobie odpuścił w tym budżecie, bo będą mocno starsze albo sfatygowane.

Uprawnienia umieszczania postów