Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Suzuki Swift Sport 1.4 BoosterJet | TEST

Auto
    Subaru XV II 2.0

Domyślnie

Tak, 0% rabatu po sprawdzeniu u jednego dealera.... i zapytaniu emailowym o ofertę. To trochę słabe staranie się o rabat.

Bajki o 30% po przejściu przez drzwi w Citroenie krążą po forach od dawna. Ale nikt nie pokazał jeszcze FV.

Pozostańmy więc przy cenach z cennika...

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

hmmm... zdajesz sobie sprawę, że kupowałem 2 Citroeny i jednego Peugeota w ciągu ostatnich 2 lat?
    podaj email na PW. Wyślę Ci ofertę od dealera na puga - chyba mam gdzieś na mail jeszcze. O ile dobrze pamiętam 18-21% tam było niżej.
    z momentu jak kupowałem (1,5 roku temu).
    Octavia wg konfiguratora 115k, po rabacie (wizyta u dwóch dealerów): 105k
    308 SW wg konfiguratora 110k, kupiłem za 89k.
    Już wiesz dlaczego porównanie cen katalogowych nie ma żadnego sensu?

Redaktor naczelny Awatar MCL
    Auto
    Renault Clio IV 1.2 75 KM, BMW E60 525d

Domyślnie

Offtop: Ma sens - dla nas, jak opisujemy auta w testach. Gdybyśmy mieli walczyć o oferty indywidualne od każdego producenta, porównywać je i uśrednić, to nie wyrobilibyśmy się na zakrętach.

Auto
    Subaru XV II 2.0

Domyślnie

Nie no, ja do tego piję. Z dyskusjami o rabatach jest tak samo jak z tymi o spalaniu - każdy ma swoje...
    Porównywanie cen po rabatach indywidualnych (bo są te oficjalne i je można brać pod uwagę) ma sens tylko dla tej samej osoby, która będzie negocjowała ceny na interesujące auta. I koniec. Inne scenariusze to wypadkowa zbyt wielu czynników, by w to brnąć.

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

w testach jak najbardziej tak, ale to forum (chyba...) jest od tego żeby pisać o rzeczach realnych.
    a realne jest za ile można dane auto kupić i jaki jest rzeczywisty stosunek cena / jakość.

ŁOWCA BLACH Awatar AGENT
    Auto
    Najlepsze na świecie

Domyślnie

Ten Swift niby ma małą moc, ale osiągi zadziwiająco dobre. Jakby tam dać silnik z Fiesty ST lub Clio RS, to by chyba fruwał
    Były:
    (1.)
    Fiat 126 elx (NGI 9F82) 00', (2.) Fiat Uno 0.9 + LPG (NGI C858 ) 07', (3.) Opel Astra G Caravan 1.6 + LPG (NGI 04777) 99' , (4.) Fiat Panda 1.1 + LPG (NGI 4L32) 07' , (5.) Fiat Grande Punto 1.4 8v + LPG (N0 SORRY) 08', (6.) Honda Accord 2.0 benzyna (NO 9999C) 09', (7.) Alfa Romeo Giulietta 1.4 Turbo Benzina MA 170 TCT + LPG (N0 DAWAJ) 12'
    Jest: Honda PCX 0.125 (NOL 1W22)

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

bo to waży 900 kg...

Auto
    Subaru XV II 2.0

Domyślnie

Cytat Zamieszczone przez Driv3r Zobacz posta
    realne jest za ile można dane auto kupić
    No tak - jeśli chcesz wiedzieć, za ile można Fiestę ST kupić, to idź po ofertę. Na ten moment teoretyzujesz, że 10% opuszczą - a może być, że ST jest za mało i nie dają na nie rabatu w ogóle

Jest jeszcze jeden aspekt - to są jednak samochody dla innych osób. Tak jak Swifta brałbym pod uwagę przy kupnie auta miejskiego, tak o Fieście bym nie pomyślał, bez względu na cenę - nie przemawia do mnie taki sposób na hothatcha, jaki wybrał Ford...

Auto
    3 x FR, 2 x DE, 1 x USA

Domyślnie

fid widzę, że argumenty Ci się*kończą - udowodniłem Ci, że istotne są ceny transakcyjne a Ty mnie wysyłasz do salonu.
    sens jest taki, ze cena SSS jest abstrakcyjna względem wielkości / mocy / ceny poprzednika.

i nowego SSS bym w ogóle nie brał pod uwagę - co to za hothatch który ma moc max przy 5500 rpm?! nie kupuję tego. Zaraz będzie pitolenie o elastyczności i tak dalej, ale poprzednik po zrobieniu wydechu i dolotu wypluł mi prawie 160 kunia z wolnossącego silnika który odcinał przy jakiś*7000 rpm! Osiągi? 0-100 podobne jak nowy. Elastyczność miał w porządku - taką naturalną idącą z pojemności. I nie płużył ryjem jak tłusty prosiak co na błotku się*poślizgnął Dalej: że ESP nie da się*odłączyć całkiem. Dziękuje, wystarczy.

Uprawnienia umieszczania postów