Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Ford Galaxy

Awatar VectorOPC
    Auto
    Opel Astra G

Domyślnie

Co nie zmienia faktu, że są bardziej awaryjne i dużo gorzej zaopatrzone w części zamienne - obsługa serwisowa również na dużo gorszym poziomie.

Kompleksowe inspekcje samochodów używanych na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Historia serwisowa wszystkich marek. Zapraszam do kontaktu: ppitek@tlen.pl

Auto
    Audi A7, VW Touran

Domyślnie

Mały update - przeprosiliśmy się chyba z Espace - jako ze ma pełnowymiarowe fotele z tylu możemy go również rozważyć - wciąż to spore auto - powinno być większe i wygodniejsze niż Touran... - trzeba się będzie przejechać do salonu Renault... mile widziane informacje odnośnie wrażeń z użytkowania/testowania Galaxy i Espace (bo Pacifiki raczej nikt na oczy nie widział jeszcze ).
    Jest: A7 Sportback 3.0TFSI
    Były: A5 Sportback 3.0TFSI; Opel Insignia 2.0 CDTI; VW Golf+ 1.4 TSI; Volvo C70 2.4 Summum; Saab 9-3 1.9 TiD; VW Passat B5 1.8; Toyota Avensis 2.4; Nissan Micra 1.4; Peugeot 306 1.4; Fiat 125p

Auto
    IP200 & MX-5

Domyślnie

U mnie w mieście jeździ pacyfika w dodatku hybrydowa, jak będę miał okazję "złapać" właściciela to zapytam o wrażenia z użytkowania.

W aso renault usłyszałem, że powinienem się cieszyć, że jeżdżę talismanem a nie espacem bo moje awarie/problemy to pierdoły w porównaniu do awarii espaca i podkreslili, że nie chodzi im egzemplarze z początku produkcji, bo nowe poliftowe też do nich wracają.

Auto
    Volvo S60 CC T5 AWD,Toyota Avensis 1.8 Valvematic, Clio IV 1.2 120

Domyślnie

Jak mój przedmówca napisał najpierw zorientuj się jak z niezawodnością tego modelu. Nie wiem dokładnie jak te nowe z silnikiem 1.8, ale wcześniejsze serwis mi stanowczo odradzał to skądinąd piękne auto. Ciekawe jaka jest sprzedaż Espaca, ale coraz więcej ich widuję w Trójmieście.

Uprawnienia umieszczania postów