Forum motoryzacyjne | autoGALERIA.pl
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Koszty utrzymania samochodu

Auto
    Lexus NX 200t Elegance AWD

Domyślnie

Jeżeli życie ma polegać na ciągłym oszczędzaniu i przeliczaniu to ja dziękuję. Wtedy to żyć nie warto bo to generuje wysokie koszty.

Awatar Arrival
    Auto
    Kia Proceed 1.4 T-GDi 7DCT

Domyślnie

Jest różnica pomiędzy trwonieniem kasy, a podporządkowaniu życia oszczędzaniu.
    Można mieć podejście takie jak Twoje i być wiecznym bankrutem bez względu na przychody.
    Można też podchodzić do sprawy rozsądnie i w naturalny sposób widzieć alternatywy, które dają ten sam efekt przy niższym koszcie.

Auto

Domyślnie

Ja żyję nie podporządkowując życia oszczędzaniu i nie jestem bankrutem. Wyobraź sobie , że istnieje taka możliwość.

Awatar Arrival
    Auto

Domyślnie

Jasne, że istnieje. Gratuluję tych miliardów na koncie. Bo mając mniej nie wyobrażam sobie, że wybrałeś Lexusa zamiast Bentleya kierując się czyms innym niż oszczędnością.

Auto

Domyślnie

Nie kierowałem się oszczędnością tylko tym na co mnie stać. Gdybym kierował się oszczędnością kupiłbym 20 letniego golfa z TDI. Chyba masz kłopot z odróżnianiem oszczędności od normalności.

Awatar Arrival
    Auto

Domyślnie

Albo Ty w odwrotną stronę. Wybierając Uber/Własny samochód komfort jest ten sam. To nie jest oszczędność tylko kuierowanie się tym na co kogoś stać, dokładnie jak w Twoim przypadku.
    Oszczędność to by było chodzenie pieszo każdej, nawet 100km trasy. Dla mnie EOT.

Uprawnienia umieszczania postów